Plus: Abonament za telefon mniejszy o połowę przy jednoczesnym zakupie mobilnego internetu w Plusie – aktualizacja I


Aktualizacja I (02.09.2013 r.): Od 30.08 promocja dostępna jest w ofercie firmowej dla klientów sieci Plus. Regulamin promocji „50% taniej w Plusie Abonament dla Firm”.

Od 23 sierpnia w Plusie dostępna jest nowa promocja dla klientów indywidualnych i biznesowych, którzy podpiszą bądź przedłużą umowę w Plus Abonament (Masz Smartfon, Gadasz, Masz smartfon bez limitu, Masz Oba Ma, Oszczędzasz Tylko SIM) lub Plus Mix i jednocześnie skorzystają z oferty Plus Internet z modemem, laptopem lub tabletem w taryfie za minimum 49,90 zł miesięcznie (dotyczy również przedłużających umowę na mobilny internet).

W przypadku skorzystania z oferty internetowej za minimum 59,90 zł i podpisania umowy w Plus Abonament na dwa lata klient otrzyma 50% upustu przez 24 miesiące, natomiast przy zakupie internetu za 49,90 zł, to upustu ten będzie obowiązywał przez 12 miesięcy. W przypadku ofert Plus Mix na 24 kontraktowe doładowania, podwojone zostaną 24 doładowania gdy klient jednocześnie skorzystania z oferty internetowej za 59,90 zł, natomiast jeśli zakupi internet za 49,90 zł podwojone zostanie 12 doładowań.

plus-abonament-50-taniejPlus Internet za 59,90 zł to taryfa, w której jest do wykorzystania 15 GB miesięcznie oraz nielimitowane przeglądanie zwykłych stron internetowych, a w taryfach wyższych większe pakiety internetowe oraz możliwość oglądania filmów z ipla i YouTube bez zmniejszania dostępnego limitu. We wszystkich tych taryfach, a także w taryfie za 49,90 zł miesięcznie, w której do wykorzystania jest 10 GB dostępne jest także bezpłatne dodatkowe 50 GB limitu nocnego.

Plus Internet: Oferta bez limitu z modemem, routerem lub tabletem (umowa 12, 24 m-ce)

Aby skorzystać z promocji i otrzymać obniżony o połowę abonament lub podwajane doładowania okres między zawarciem obu umów, na usługi głosowe i internet, nie może być dłuższy niż 15 dni (kolejność zawarcia obu umów nie wpływa na przyznanie upustu).

Regulamin promocji „50% Taniej w Plus Abonament”

źródło: Plus

9 Replies to “Plus: Abonament za telefon mniejszy o połowę przy jednoczesnym zakupie mobilnego internetu w Plusie – aktualizacja I”

  1. Jesteście pewni, że oferta dotyczy też taryf biznesowych?