Nielimitowany internet domowy od T-Mobile


Od 13 września br. w T-Mobile dostępna jest nowa oferta Internetu Domowego. Oferta łączy zalety dostępu mobilnego i stacjonarnego, a wyróżnia się przede wszystkim brakiem jakichkolwiek limitów w postaci pakietów danych do wykorzystania w danym miesiącu.

T-Mobile przygotowało pierwszą ofertą w ramach której korzystamy w pełni z nielimitowanego internetu domowego. Za to klienci wybierają wyłącznie szybkość usługi czyli jej przepustowość, a ta zależna jest również od ceny abonamentu miesięcznego.

Oferta T-Mobile 1 – Internet Domowy jest dostępna w dwóch wariantach bez limitu danych:
  • do 20 Mb/s za 45 zł miesięcznie;
  • do 60 Mb/s za 55 zł miesięcznie.

Prędkość internetu domowego można zmienić w każdej chwili w czasie trwania umowy (raz w cyklu rozliczeniowym) w każdym sklepie T-Mobile lub poprzez Biuro Obsługi Klienta.

Do wyboru dostępne są dwa routery: Huawei B525 za 1 zł na start oraz nowość, urządzenie zaprojektowane specjalnie dla T-Mobile i dostępne na wyłączność w ofercie operatora – Huawei B529 (199 zł na start). Sama usługa jest łatwa w instalacji, router wymaga tylko włączenia i wpisania hasła zabezpieczającego. Operator nie nalicza także opłaty aktywacyjnej.

router huawei dedykowany dla oferty t-mobile nielimitowany internet domowy

W ramach oferty nie są dostępne następujące usługi: wysyłanie SMS-ów, wysyłanie i odbieranie MMS-ów, usługi głosowe oraz usługa roamingu.

Testowanie bez obaw przez 30 dni

T-Mobile proponuje także klientom możliwość przetestowania oferty przez 30 dni i rezygnacji z niej w tym czasie bez konsekwencji. Wysokość opłaty za czas użytkowania rozliczana jest proporcjonalnie. Operator zwraca także opłatę na start za router. Opłata aktywacyjna nie jest naliczana.

Więcej informacji na temat oferty, w tym regulaminy promocji na stronie T-Mobile.

źródło: T-Mobile

One Reply to “Nielimitowany internet domowy od T-Mobile”

  1. zrozumiałee i proste jak budowa cepa, dlatego pewnie sproro ludzi skorzysta