Lajt Mobile: 100 GB internetu LTE za 49,99 zł


Od 14 lipca w ofercie internetowej wirtualnego operatora Lajt Mobile dostępny jest nowy abonament Lajt 100 GB LTE z Bonusem Krajowym za 49,99 zł/mies. Podana opłata dotyczy wyłącznie klientów, którzy wykorzystują przyznany transfer danych na terenie Polski.

Jednorazowa opłata aktywacyjna kosztuje 5 zł. Umowę można podpisać na czas nieokreślony (obowiązuje wtedy 30-dniowy okres wypowiedzenia) lub na 24 miesiące. Po wykorzystaniu 100 GB transfer zwalnia do 32 kB/s.

Bonus krajowy to rabat kwotowy udzielany abonentom w przypadku gdy korzystają z usług tylko na terenie kraju. Warunkiem przyznania bonusu jest brak naliczonego w poprzednim w okresie rozliczeniowym transferu danych (0 GB) na terytorium Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Liechtensteinu (Strefa 1). Wysokość bonusu krajowego dla taryfy Lajt 100 GB LTE wynosi 30 zł/m-c. Koszt standardowej opłaty w planie Lajt 100 GB LTE to 79,99 zł.

Więcej o zasadach obowiązujących przy korzystaniu z Bonusu Krajowego i roamingu w UE w sieci Lajt Mobile: https://www.abonamenty.pl/bonus-krajowy-roaming-terenie-ue-lajt-mobile/.

Cennik i regulamin oferty mobilnego internetu w Lajt Mobile można pobrać pod tym adresem.

źródło: Lajt Mobile