Bilety za 1 grosz dla abonentów Play i Red Bull Mobile w aplikacji SkyCash


Każdy klient posiadający numer w Play na abonament może do końca października skorzystać z promocji „Pierwszy i piąty bilet za 1 grosz w SkyCash”.

Aby kupić bilet w aplikacji SkyCash wystarczy posiadać numer w Play lub Red Bull Mobile na abonament. Aplikację SkyCash pobieramy z Google Play lub App Store i rejestrujemy się jako użytkownik podając numer w Play na abonament. Kupując bilet wybieramy „Zapłać z Play” spośród dostępnych metod płatności i aktywujemy „Zapłać z Play” jako metodę płatności w aplikacji SkyCash. Instrukcję krok po kroku znajdziesz na stronie pomocy.

Promocją objęte są wszystkie bilety komunikacji miejskiej zakupione w aplikacji SkyCash o wartości do 7 zł.

Promocja obejmuje pierwszy i piąty bilet zakupiony w okresie promocji. W promocji liczone są tylko zakupy biletów o wartości do 7 zł. Bilety o wartości powyżej 7 zł nie są zaliczane przy określaniu pierwszego i piątego, promocyjnego zakupu biletu. Po zakupie otrzymamy SMS z potwierdzeniem zakupu biletu w promocyjnej cenie 1 gr. Koszt biletu sprawdzimy również w historii aktywności w aplikacji Play24. Opłata zostanie doliczona do rachunku za abonament.

Promocja jest ważna od 7 do 31 października 2019 roku.

Listę miast, w których można kupować bilety w SkyCash znajduje się na stronie Play. Więcej informacji o promocji oraz o usłudze Zapłać z Play w serwisie poświęconym Zakupom Mobilnym w Play.

źródło: Play