CANAL+ i Netflix ze wspólną ofertą w jednym pakiecie


CANAL+ oraz Netflix rozpoczynają współpracę i przedstawiają unikalną ofertę, która w wygodny sposób łączy CANAL+ i Netflix w jednym pakiecie.

Klienci CANAL+, którzy skorzystają z oferty łączonej, będą mogli otrzymać dostęp do Netflixa na 12 miesięcy w prezencie.

Wspólna oferta CANAL+ i Netflix łączy w ramach jednego pakietu dostęp do najlepszych seriali i filmów, sportu na żywo, produkcji własnych CANAL+ i Netflix, polskich i międzynarodowych hitów.  

Netflix nawet na 12 miesięcy w prezencie

Ofertę łączoną CANAL+ i Netflix będzie można zamówić w Polsce w trzech pakietach.

W najbogatszym pakiecie Superpremium 4K z Netflix abonenci otrzymają dostęp do Netflixa Premium (odtwarzanie na 4 ekranach jednocześnie w jakości 4K) aż na 12 miesięcy w prezencie.

Abonenci, którzy zdecydują się skorzystać z tej oferty, znajdą w pakiecie 180 kanałów telewizyjnych, w tym m.in. 10 kanałów z rodziny CANAL+, kanał CANAL+ 4K Ultra HD, kanały Polsat Sport Premium z meczami Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA oraz dekoder 4K UltraBOX+ z wygodnym dostępem do usługi Netflix.

Cena abonamentu z subskrypcją Netflix przez pierwsze 12 miesięcy wyniesie w promocji 139,99 zł/mies. (po 12 miesiącach 182,99 zł/mies.).

W pozostałych dwóch ofertach Comfort+ z CANAL+ i Netflix oraz Extra+ z CANAL+ i Netflix abonenci otrzymają dostęp do Netflixa Standard (odtwarzanie na 2 ekranach jednocześnie w jakości HD) w prezencie na 6 miesięcy.

Abonenci znajdą tam odpowiednio 131 i 168 wyselekcjonowanych kanałów (w tym 10 kanałów CANAL+) w cenach 89,99 zł/mies. przez pierwsze 6 miesięcy (następnie 132,99 zł/mies.) oraz 99,99 zł/mies. przez pierwsze 6 miesięcy (następnie 142,99 zł/mies.).

Abonenci będą mogli w dowolnym momencie zmienić ofertę Netflixa z opcji Standard na Premium, za kwotę dodatkowych 9 zł/mies.

Oferty obowiązują przy umowach zawieranych na 24 miesiące.

Usługa Netflix na dekoderze 4K UltraBOX+

Usługa Netflix będzie udostępniana na dekodery 4K UltraBOX+ w procesie automatycznej aktualizacji.

Netflix na dekoderze 4K dostarczy abonentom dokładnie takich samych doświadczeń, jak przy korzystaniu z serwisu na innych platformach. Sterowanie z poziomu pilota pozwoli dodatkowo na przełączanie się między telewizją na żywo, a VOD. Jeśli dekoder obsługuje już aplikację Netflix, to będzie ona dostępna na kanale 222 lub w menu dekodera.

Wsparcie dla kolejnych modeli dekoderów jest planowane w 2020 roku.

Płatność za pakiet CANAL+ z Netflix jest rozliczana w ramach jednego rachunku.

Abonenci CANAL+ będą mogli założyć nowe lub wykorzystać istniejące już konto Netflix w ramach oferty łączonej, zachowując wszystkie ustawienia i pełną historię konta Netflix.

Netflix w ramach pakietu z CANAL+ oferuje dokładnie te same doświadczenia i funkcjonalności, co „samodzielne” oferty Netflix.

Abonenci CANAL+ będą mogli korzystać z Netflixa na wielu urządzeniach, tworzyć profile, pobierać treści offline na urządzenia mobilne i oglądać treści nawet na 4 ekranach (w tym dekoderze 4K UltraBOX+), bez reklam.

Więcej informacji na temat oferty oraz szczegóły promocji można znaleźć na stronie:  https://pl.canalplus.com/netflix

źródło: Canal+