System car sharingu innogy go! dostępny także dla przedsiębiorców


Pierwszy w Polsce całkowicie elektryczny car sharing innogy go! jest już dostępny także dla firm.

innogy go! dla biznesu to nowa koncepcja finansowania i zarządzania flotą w firmie – oparta o wynajem wraz z zapewnieniem kompleksowej obsługi samochodu elektrycznego.

Wynajem aut innogy go! ma pozwolić na rozbudowę floty bez angażowania dużych środków finansowych, które zazwyczaj towarzyszą długoterminowym umowom na zakup lub wynajem auta, poinformowano.

Dedykowaną flotę samochodów przedsiębiorcy będą obsługiwać przez aplikację.

Firmy w pakiecie otrzymają pakiet ubezpieczeniowy, przeglądy serwisowe oraz dodatkowe usługi jak czyszczenie pojazdów, podstawianie, ładowanie.

Samochód można wynająć na okres minimalnie 3 miesięcy lub dłużej.

W pakiet najmu wliczone są ubezpieczenia AC, OC i NNW, przeglądy serwisowe i techniczne, aplikacja mobilna, a także wsparcie w postaci całodobowej infolinii i samochód zastępczy w przypadku awarii lub wypadku. Dla zarządzających flotą interesująca może być opcja dostosowania usługi do swoich potrzeb: samochody można przykładowo wynająć tylko na 5 dni roboczych.

Największe oszczędności przyniesie zasilanie samochodów w 100% energią elektryczną.

Przejechanie 100 km MW BMW i3 kosztuje około 7-8 zł (zużycie energii wynosi ok. 14kWh/100 km). Dla porównania koszt przejechania 100 km samochodem z silnikiem LPG wynosi ok. 15 zł.

W ramach uzupełnienia oferty dla biznesu, innogy proponuje również nowoczesne stacje ładowania, montowane na terenie firmy przy użyciu własnej instalacji elektroenergetycznej lub instalacji doprowadzonej przez innogy.

Ładowarek będzie można używać nie tylko na potrzeby własne, ale również w celach komercyjnych, tworząc dodatkowe źródło dochodu dla firmy.

Elektryczne BMW i3 są zwolnione z opłat za parkowanie.

Dodatkowo, dzięki możliwości poruszania się buspasami, jego użytkownicy mogą ominąć korki, a tym samym sprawniej przemieszczać się po mieście.

innogy go! to usługa wynajmu aut elektrycznych na minuty w Warszawie.

Za pomocą aplikacji mobilnej można wynająć jedno z 500 elektrycznych BMW i3 oraz i3s.

źródło: ISBNews, innogy