Kody rabatowe na telefony, tablety, laptopy i Internet w ramach akcji Cyfrowe Zniżki


1 października startuje Festiwal Cyfryzacji – największa inicjatywa technologiczno-edukacyjna w Polsce, której celem jest edukacja Polaków.

W trakcie trwania festiwalu firmy partnerskie będą oferować zniżki i promocje na swoje produkty i usługi. W promocji Cyfrowe Zniżki biorą udział operatorzy telekomunikacyjni: Plus, T-Mobile i Netia.

Zniżki, rabaty i wyprzedaże dostępne będą dla wszystkich, którzy w dniach 1-10 października zrobią zakupy przez internet.

Cyfrowe Zniżki obowiązują w wybranych sklepach partnerskich:

  • 100 zł zniżki na wszystkie telefony, tablety i laptopy w T-Mobile z kodem FC100. Promocja obowiązuje dla oferty głosowej T-Mobile M lub T-Mobile L z telefonem na 24 miesiące lub przy wyborze internetu mobilnego z laptopem lu tabletem w sklepie T-Mobile.pl.
  • 10% zniżki na zakupy w nowym sklepie Huawei.pl po wpisaniu kodu: A10cyfryzacja 
  • 20% rabatu na Internet Światłowodowy w sieci Netia, kod: FC2019
  • Pakiety w IPLA nawet do 50% taniej dla klientów Plusa. Zniżki widoczne po zalogowaniu się do IPLA i podaniu numeru telefonu w Strefie Plusa.    

Pozostałe oferty i zniżki na stronie: https://festiwalcyfryzacji.pl/cyfrowe-znizki

Festiwal Cyfryzacji to blisko 30 wydarzeń, podczas których uczestnicy będą mogli nie tylko zobaczyć najnowsze technologie, ale przede wszystkim zrozumieć, jak działają. To okazja na zdobycie nowych, cyfrowych umiejętności i aktualizację wiedzy.

źródło: wł.