LajtBIZNES – nowa oferta dla klientów firmowych


Od 7 lutego 2019 roku w sieci Lajt Mobile dostępna jest odświeżona oferta głosowa dla klientów biznesowych.

Oferta „LajtBiznes – Telefon Komórkowy” to cztery podstawowe plany taryfowe w cenie już od 15 zł netto w najtańszym wariancie.

We wszystkich planach lajtBIZNES, przy zamówieniu jednej karty SIM obowiązuje stała opłata podstawowa. Za to dodatkowe karty SIM dokupimy już z rabatem. Każda kolejna zamawiana karta SIM kosztuje 5 zł netto mniej w porównaniu do ceny podstawowej.

Szczegóły oferty abonamentowej LajtBiznes:

  • lajtBIZNES S – Nielimitowane rozmowy komórkowe i stacjonarne – 15 zł/m-c netto za pierwszą kartę SIM i 10 zł/m-c netto za każdą kolejną;
  • lajtBIZNES M – Nielimitowane rozmowy komórkowe i stacjonarne, SMS-y, MMS-y + 20 GB25 zł/m-c netto za pierwszą kartę SIM i 20 zł/m-c netto za każdą kolejną;
  • lajtBIZNES L – Nielimitowane rozmowy komórkowe i stacjonarne, SMS-y, MMS-y + 30 GB35 zł/m-c netto za pierwszą kartę SIM i 30 zł/m-c netto za każdą kolejną;
  • lajtBIZNES XL – Nielimitowane rozmowy komórkowe i stacjonarne, SMS-y, MMS-y + 100 GB 45 zł/m-c netto za pierwszą kartę SIM i 40 zł/m-c netto za każdą kolejną.

Do podstawowej oferty lajtBIZNES, abonent może zamówić Internet Biurowy 100 GB w cenie 25,00 zł/m-c netto. Przez pierwsze 2 m-ce opłata za internet wynosi 0 zł, po darmowym okresie można zrezygnować z Internetu Biurowego bez żadnych konsekwencji.

Opłaty aktywacyjne:

  • Główna karta SIM w pakiecie podstawowym – 20,00 zł netto;
  • Dodatkowa karta SIM – 5,00 zł netto;
  • Dodatkowa karta SIM – Internet Biurowy z bonusem krajowym – 5,00 zł netto.

Rabaty dla klientów oferty LajtBiznes w zależności od długości zawartej umowy na czas określony:

  • 6 miesięcy abonamentu z rabatem 50% przy zawarciu umowy na 24 m-ce;
  • 3 miesiące abonamentu z rabatem 50% przy zawarciu umowy na 12 mc-e;

Ze zniżki na abonament mogą skorzystać klienci aktywujący nowy numer jak i przenoszący numer od dotychczasowego operatora.

W przypadku rozwiązania umowy na główną kartę SIM pozostałe karty dalej są aktywne, ale jedna z kart dodatkowych przejmuje status karty głównej i przechodzi na podstawową opłatę.

Umowa można zawierać na czas nieokreślony (bez terminu) wtedy obowiązuje 30-dniowy okres wypowiedzenia, na 6 miesięcy lub 24 miesiące.

Zobacz również: Lajt Mobile ma tanią ofertę na rozmowy bez limitu – Szczęśliwa 7

źródło: Lajt Mobile