Lajt Mobile obniża cenę abonamentu. Wszystko bez limitu + 10 GB za 19,99 zł


Od 17 kwietnia w Lajt Mobile można skorzystać z limitowanej oferty na abonament bez telefonu.

W najnowszej promocji wirtualny operator Lajt Mobile obniża wysokość abonamentu Lajtowy no limit ROZMOWY, SMS-y + 10 GB (No Limit L) do 19,99 zł/m-c. Standardowa opłata miesięczna za powyższy plan taryfowy wynosi 24,99 zł.

W ramach abonamentu No Limit L otrzymujemy co miesiąc nielimitowane połączenia na numery komórkowe, SMS-y i MMS-y oraz pakiet 10 GB z lejkiem (po wykorzystaniu transferu prędkość zwalnia i nie są naliczane dodatkowe opłaty).

Podana kwota abonamentu dotyczy wersji z bonusem krajowym.

Liczba zamówień w ramach promocji jest limitowana.

Promocyjny plan taryfowy No Limit L dostępny jest w umowie bezterminowej, w przypadku zdecydowania się na umowę terminową dodatkowo pierwsze 3 m-ce abonamentu za 0 zł. Aktywacja przy umowie bezterminowej – 19 zł.

Nowy panel klienta na stronie Lajt Mobile.

Oprócz tego w zeszłym tygodniu Lajt Mobile uruchomił całkowicie nową wersję Panelu Klienta dla osób korzystających z ofert abonamentowych oraz na kartę. W panelu można m.in. sprawdzić na bieżąco wykorzystanie internetu, pobierać e-fakturę, weryfikować płatności i saldo, przeglądać billingi połączeń, doładować konto i sprawdzić historię zasileń, również mamy możliwość bezpośredniego kontaktu z konsultantami poprzez dedykowany formularz.

źródło: Lajt Mobile