Mobile Vikings: „Chill ON” – nowa oferta w modelu subskrypcyjnym bez umowy


MVNO Mobile Vikings wprowadził nową ofertę „Chill ON” opartą na modelu subskrypcyjnym i automatycznych doładowaniach.

„Chill ON” w Mobile Vikings łączy wygodę i pewność działania usługi znaną z tradycyjnego abonamentu oraz gwarancję ceny i brak zobowiązań charakterystyczne dla ofert typu pre-paid.

Aby skorzystać z oferty wystarczy w kilku krokach aktywować subskrypcję.

Użytkownik rejestruje najpierw konto, generuje nowy numer telefonu lub przenosi dotychczasowy, podpina swoją kartę płatniczą i na koniec zamawia kartę SIM, którą dostarcza kurier.

Oferta „Chill ON” jest dostępna w formie miesięcznej subskrypcji za 25 zł.

W ramach oferty „Chill ON”, klienci mają do dyspozycji nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz pakiet 20 GB danych. Użytkownicy otrzymają na start bonus w wysokości 10 zł do wykorzystania na dodatkowe usługi: roaming, połączenia międzynarodowe czy SMS-y Premium.

chill on mobile vikings

Klient nie podpisuje długoterminowych umów – sam decyduje jak długo chce korzystać z subskrypcji. W dowolnym momencie może zrezygnować z usługi bez okresu wypowiedzenia i dodatkowych opłat.

Użytkownik oferty „Chill ON” nie musi pamiętać o zasilaniu konta ani opłacaniu rachunków.

Dzięki podłączeniu karty płatniczej wszystko odbywa się automatycznie.

Każdy Viking może w prosty sposób zarządzać swoim kontem z poziomu komputera i aplikacji mobilnej VikingApp dostępnej na smartfony z systemami iOS i Android.

Oferta „Chill ON” to kolejne rozwiązanie wprowadzone przez Mobile Vikings.

W listopadzie 2018 r. roku operator udostępnił klientom usługę V2V (Viking to Viking), dzięki której użytkownicy Mobile Vikings mogą zapraszać do sieci swoich bliskich i znajomych oraz samodzielnie rejestrować ich karty SIM.

Mobile Vikings to wirtualny operator komórkowy, który zadebiutował pod koniec 2013 r. Firma może się pochwalić społecznością blisko 50 tys. lojalnych użytkowników i osiągnięciem jednej z najniższych wartości wskaźnika odejść z ofert prepaid na polskim rynku.

źródło: Mobile Vikings