Mój T-Mobile – nowy serwis kliencki do zarządzania usługami od T-Mobile


T-Mobile usprawnił system obsługi klienta, oddając do dyspozycji klientów nowy serwis www do automatycznej obsługi konta w T-Mobile.

T-Mobile wprowadził niedawno nową aplikację mobilną, a teraz uruchomił nowy, dostępny przez przeglądarkę internetową, serwis do zarządzania kontem abonenckim.

Nowy Mój T-Mobile zastąpi dotychczasowe iBOA.

Całkowicie przeprojektowany i dostosowany do najnowszych standardów user experience i bezpieczeństwa serwis dostępny jest już dla klientów abonamentowych T-Mobile pod adresem moj.t-mobile.pl.

Co wprowadzone zmiany oznaczają dla użytkowników:

  • Najważniejsze informacje – w tym aktualne saldo rachunku, podsumowanie usług i bieżące zużycie danych z dostępnego pakietu internetu znajdują się na stronie głównej.
  • Zaimplementowana w serwisie nowa szata graficzna prezentuje informacje w nowoczesny, przejrzysty sposób.
  • Wyraźne wykresy pomogą sprawdzić historię płatności dla posiadanych numerów czy wysokość zużycia pakietu danych.
  • Intuicyjny interfejs sprawia, że zarządzanie wszystkimi swoimi numerami i podłączonymi do nich usługami jest proste i niewymagające nakładów czasu, a do wszystkich istotnych informacji można się dostać za pomocą jednego kliknięcia.

Pełniejsza kontrola nad posiadanymi usługami.

Dzięki dostępnym w systemie Mój T-Mobile informacjom dotyczącym historii płatności, można błyskawicznie sprawdzić wszystkie rozliczenia, listę połączeń czy zużycie pakietu danych, jak również pobrać faktury (także historyczne).

W serwisie wyróżniono także listę usług dodatkowych, które można aktywować i dezaktywować jednym kliknięciem, w każdej chwili. Każdy klient w każdej chwili będzie wiedział, z jakich usług właśnie korzysta i dobierać je zgodnie ze swoimi potrzebami w danym momencie.

Serwis dostępny jest pod adresem moj.t-mobile.pl, można także wygodnie do niego przejść z głównej strony T-Mobile, wybierając zakładkę „Zarządzaj kontem”. Platforma będzie też w pełni dostępna z poziomu urządzeń mobilnych.

źródło: T-Mobile