NC+Telefon i Internet w promocji 3 miesiące bez opłat


W lipcu w ofercie platformy nc+ pojawiła się nowa promocja „Wakacje od abonamentu”. W nowej odsłonie promocji klienci zawierający nowe umowy na pakiety Telewizji oraz pakiety Telewizja, Internet, Telefon nie zapłacą za abonament przez pierwsze 3 miesiące.

Klienci nc+ mogą wybierać spośród kilku pakietów telewizyjnych, dostępnych również w ofercie łączonej z internetem i telefonem. Wszyscy abonenci nc+ posiadający dowolny pakiet telewizji mogą również korzystać bezpłatnie z mobilnej telewizji nc+ GO, która oferuje dostęp nawet do ponad 90 kanałów na żywo, w tym 8 kanałów CANAL+ oraz bogatej biblioteki tysięcy filmów, seriali i programów na życzenie. Każdy z pakietów telewizji nc+ można powiększyć o usługi NC+ INTERNET oraz NC+ TELEFON, na które również obowiązuje promocja „Wakacje bez abonamentu”.

Cennik NC+ INTERNET dla klientów posiadających dowolny pakiet telewizyjny nc+ kształtuje się następująco:

  • Internet „NA START” – 10 GB – 19,99 zł (do 3 miesięcy za 0 zł)
  • Internet „DOMOWY” – 35 GB – 34,99 zł (do 3 miesięcy za 0 zł)
  • Internet „DOMOWY MAX” – 100 GB – 59,99 zł (do 3 miesięcy za 0 zł)

Abonenci, którzy zdecydują się na zakup najwyższego pakietu 100 GB otrzymają bezpłatnie dostęp do usługi „TV w kieszeni”, dzięki której oglądając telewizję za pośrednictwem aplikacji nc+ GO lub przez stronę internetową ncplusgo.pl nie będą zużywać limitu transferu danych.

W ramach oferty NC+ TELEFON dostępny jest abonament komórkowy bez telefonu za 19,99 zł/mies. Oferta NC+ TELEFON pozwala bez limitu wysyłać SMS-y do wszystkich sieci i wykonywać połączenia do wszystkich sieci oraz na numery stacjonarne w Polsce i Unii Europejskiej. Klienci mogą dodatkowo zamówić pakiet internetowy 5 GB za 6 zł mies.(400 MB z tego pakietu można wykorzystać na terenie Unii Europejskiej, nie ponosząc dodatkowych kosztów). Umowy zawierane są na 24 miesiące. Oferta uwzględnia rabat za zgody marketingowe.

W przypadku rozwiązania umowy o świadczenie usług telewizyjnych NC+, opłata miesięczna za usługę NC+ Telefon wynosić będzie 24,99 zł. Więcej szczegółów na temat oferty NC+: http://ncplusinternet.pl/#dla-abonentow/.

źródło: nc+