Netflix w Play przez 6 miesięcy w prezencie


Od 30 listopada serwis Netflix jest dostępny w ofercie Play.

Z usługi Netflix mogą korzystać wszyscy klienci, którzy mają abonament w Play. Netflix to serwis wideo oferujący bogatą bibliotekę filmów i seriali – w tym produkcji oryginalnych. Więcej informacji o serwisie znajdziesz na stronie www.netflix.com.

Co to jest Netflix – płacę z Play?

Netflix – płacę z Play to usługa, dzięki której można doliczyć swoje opłaty za korzystanie z Netflix do rachunku w Play. Opłata będzie zależna od wybranego planu Netflix. Usługę można włączyć i wyłączyć w dowolnym momencie. Jej wyłączenie nie jest równoznaczne z anulowaniem subskrypcji Netflix. Oznacza jedynie, że wycofanie zgody na doliczanie opłaty za serwis do rachunku w Play.

Oferta Netflix w Play składa się z 4 pakietów w cenie od 45 zł w opcji z urządzeniem:

netflix w play

Rabat 10 zł miesięcznie dla każdego klienta kupującego internet z ofertą grupową: Duet, Rodzina lub Pokolenia.

Play przygotował również specjalną ofertę z Netflix dla klientów posiadających usługi głosowe.

Dokupując pakiet 20 GB za 20 zł/mies. otrzymujemy usługę Wideo Non Stop za darmo przez cały okres umowy.

Dzięki usłudze korzystanie z Netflix, ShowMax czy HBO GO nie będzie zużywało danych z pakietu podstawowego w naszym abonamencie.

Kto może skorzystać z usługi Netflix – płacę z Play?

Z usługi Netflix – płacę z Play może skorzystać każda osoba posiadająca usługę abonamentową w Play.

Jak działa promocja Netflix w Play?

Prezent w ramach promocji odpowiada 6 miesiącom Planu Standardowego (HD) Netflix (wartość 43 zł/mies., łącznie 258 zł). Można wykorzystać tę wartość do aktywacji innego planu Netflix, co wpłynie na wydłużenie lub skrócenie dostępu. Cennik Netflix może ulec zmianie. Po zakończeniu bezpłatnego dostępu pobierana będzie opłata zgodnie z wybranym planem Netflix.

Kto może skorzystać z promocji Netflix w Play?

Z promocji Netflix w Play może skorzystać każda osoba, która w okresie od 30 listopada 2018 do 31 stycznia 2019 zawarła umowę lub aneks do umowy na jedną z taryf Internetu w Play wymienionych w regulaminie.

Jak aktywować promocję Netflix w Play?

Aktywacji dokonasz w aplikacji Play24 lub na stronie www.24.play.pl, a następnie zostaniesz przekierowany do Netflix, aby dokończyć proces.

Aktywacja promocji w krokach:

1. Wchodzimy do aplikacji Play24 lub na 24.play.pl.
2. Przechodzimy do sekcji „Telewizja i wideo”
3. Wybieramy usługę Netflix – płacę z Play i włącz ją, a następnie potwierdź aktywację usługi.
4. Przejdź do serwisu Netflix i zarejestruj się lub zaloguj na istniejące konto, jeśli jesteś już użytkownikiem Netflix.

Aktywacji promocji należy dokonać do 28 lutego 2019. Po tej dacie aktywacja nie będzie możliwa.

Po zakończeniu promocji opłaty za korzystanie z Netflix będą zależały od wybranego planu subskrypcyjnego, np. dla Planu Standardowego (HD) opłata miesięczna na dzień 30.11.2018 r. wynosi 43 zł za miesiąc.

W każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji Netflix oraz wyłączyć usługę Netflix – płacę z Play.

Korzystanie z Netflix pomniejsza pakiet danych w abonamencie Play.

Można korzystać z trybu offline i pobierać materiały do oglądania przez Wi-Fi. Można  również aktywować usługę Wideo Non Stop, dzięki której korzystanie z Netflix i innych serwisów objętych usługą nie będzie zużywało danych z pakietu. informacje o usłudze Wideo Non Stop na play.pl/wideo-non-stop

Usługę Netflix w Play można wyłączyć w Play24, w salonie Play lub kontaktując się z Obsługą Klienta Play. Wyłączenie usługi nie oznacza automatycznie anulowania subskrypcji w Netflix.

źródło: Play