Black Weeks i Black Friday w Netii. Promocja na internet światłowodowy 300 Mb/s za 50 zł


Netia wprowadziła do sprzedaży ofertę z okazji Black Friday i Cyber Monday, która będzie dostępna do 9 grudnia br.

W ramach Black Weeks Netia podwaja prędkość bez zmiany ceny, dzięki czemu światłowodowy internet do 300 Mb/s kosztuje 50 zł miesięcznie. W atrakcyjnych cenach można kupić pakiety m.in. z TIDAL i/lub HBO GO.

Wszystko na start przez 3 miesiące bez opłat.

Netia przygotowała z okazji Black Friday i Cyber Monday promocję na światłowodowy dostęp do internetu o prędkości do 300 Mb/s w cenie 50 zł miesięcznie (standardowa cena opcji do 150 Mb/s), a do 1 Gb/s 70 zł miesięcznie (dotychczas cena dla opcji 500 Mb/s).

Pakiety z TIDAL i/lub HBO GO w abonamencie!

W promocji Black Weeks w Netii dostępny jest światłowodowy internet do 300 Mb/s z dostępem do serwisu muzycznego TIDAL w cenie 60 zł.

W tej samej cenie (60 zł) dostępny jest też wariant z HBO GO. Do internetu można też dobrać obie te usługi (TIDAL i HBO GO), płacąc łącznie, po okresie promocyjnym, 70 zł miesięcznie.

Niezależnie od wybranego wariantu prędkości i dodatkowych usług czy serwisów, przez pierwsze 3 miesiące opłaty abonamentowe wyniosą 0 zł. Umowy w tej promocji zawierane są na okres 24 miesięcy.

Promocje dla obecnych klientów z okazji Black Weeks.

Netia przygotowała oferty, dzięki którym na atrakcyjnych warunkach (już od 5 zł miesięcznie) można zwiększyć prędkość internetu. Klienci którzy wyrazili zgody na komunikację marketingową, otrzymają informację o akcji na swoje prywatne skrzynki e-mail i/lub SMS z propozycją przejścia na wyższe prędkości, aż do 1Gb/s.

W ofercie Netii dostępne są także różnorodne pakiety internetu z TV. Już od 50 zł miesięcznie Netia oferuje np. dostęp do internetu z prędkością do 150 Mb/s i TV z 93 kanałami. Z myślą o klientach, dla których liczy się przede wszystkim brak zobowiązań, dostępna jest oferta internetu światłowodowego z umową na czas nieokreślony.

źródło: Netia