Nowa oferta abonamentowa w Netia Mobile


Netia zaoferowała 6 nowych abonamentów mobilnych solo, czyli bez usług stacjonarnych.

Wszystkie abonamenty w ramach oferty Netia Mobile dostępne są w sprzedaży online z umową na czas nieokreślony (obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia), darmową dostawą kurierem i opłatą aktywacyjną w wysokości 29 zł.

W najtańszym abonamencie za nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w Polsce klienci zapłacą jedynie 9,90 zł miesięcznie.

Wśród taryf można znaleźć ofertę typu freemium, #ZaDarmoSię, która oferuje 100 minut wymiennych na 100 SMS-ów oraz 100 MB internetu za darmo przez pół roku, a następnie za 9,90 zł miesięcznie.

Ciekawie prezentują się trzy oferty za 9,90 zł miesięcznie przez cały okres umowy:

  • #PiszeSię – nielimitowane SMS-y i MMS-y (minuta połączenia za 0,28 zł).
  • #MówiSię – nielimitowane połączenia głosowe (SMS-y i MMS-y za odpowiednio 0,20 i 0,50 zł).
  • #SurfujeSię – 10 GB danych miesięcznie (ceny rozmów i wiadomości analogiczne jak w pozostałych taryfach tej serii).

Do wyboru są też nieco droższe abonamenty:

  • #DużoSię – nielimitowane połączenia oraz SMS-y (MMS-y po 0,50 zł/sztuka) oraz 4 GB danych za 19,90 zł miesięcznie.
  • Za 29,90 zł miesięcznie można natomiast skorzystać z abonamentu o nazwie #WszystkoSię, w którym nielimitowane są zarówno rozmowy, jak i wiadomości SMS i MMS, a pakiet internetowy to 10 GB.

We wszystkich powyższych abonamentach po wykorzystaniu limitów danych (w taryfach #PiszeSię, #MówiSię przez cały okres umowy) można korzystać z nielimitowanego internetu z tzw. lejkiem o przepustowości do 32 kb/s, co pozwala np. na komunikację poprzez aplikacje typu Messenger.

Podane ceny obowiązują przy e-fakturze i terminowych płatnościach oraz wyrażeniu zgód marketingowych. W ramach niniejszej promocji abonentowi przysługuje prawo do zawarcia maksymalnie 3 umów promocyjnych o świadczenie usługi mobilnej. Umowy zawierane są na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia.

Warunkiem skorzystania z promocji jest pozytywna ocena wiarygodności płatniczej abonenta przez operatora oraz wyrażenie zgód marketingowych umieszczonych w formularzu zakupowym. Podane kwoty abonamentów uwzględniają rabat w wysokości 5,00 zł z tytułu korzystania z e-faktury oraz wykonywania terminowych płatności.

Na stronie http://mobile.netia.pl znajdziemy teraz sześć bardzo prostych taryf w opcji bez telefonu.

Regulamin oferty promocyjnej „Netia Mobile w sklepie internetowym” obowiązuje do 31.12.2018 r.

źródło: Netia