Netia Mobile: Wakacyjna oferta i dodatkowy bonus 100 GB


Netia wprowadziła nowe oferty promocyjne usług mobilnych w wariantach od jednej do trzech kart SIM.

21 czerwca br. Netia wprowadziła nową ofertę Netia Mobile dla Ciebie, z której mogą skorzystać zarówno nowi, jak i dotychczasowi abonenci. Netia proponuje taryfy z pełną opcją no limit: nielimitowane połączenia komórkowe i stacjonarne w kraju, nielimitowane SMS-y i MMS-y w kraju oraz krajowy pakiet internetowy 10 GB na każdą z kart SIM.

Oferta dostępna jest zarówno w wersji SOLO – pojedynczej karty SIM za 29,90 zł miesięcznie, w pakiecie DUET2 kart za 39,90 zł oraz TRIO3 kart SIM za 59,90 zł.

Przy przeniesieniu numeru w ofercie za 29,90 zł abonenci zyskują abonament obniżony do 1 zł przez 6 miesięcy.

W wariantach pakietowych, przy co najmniej jednym przeniesionym numerze, abonament spadnie do 1 zł przez okres 3 miesięcy.

Netia przygotowała też dodatkowy bonus na wakacje.

Do końca września wszyscy klienci, którzy skorzystają z oferty Netia Mobile dla Ciebie będą mieli dodatkowo do dyspozycji pakiet internetu w telefonie wielkości aż 100 GB miesięcznie na każdej zakupionej karcie SIM.

Zasady roamingowe w nowej ofercie pozostają bez zmian – w krajach Unii Europejskiej obowiązują dopłaty zgodnie z Zasadami świadczenia usług w roamingu międzynarodowym dla Netia Mobile dostępnymi są na www.netia.pl/roaming.

źródło: Netia Mobile