Netia: Nowe pakiety internetu z telewizją dla kibiców lub kinomanów


Netia wprowadziła nową ofertę pakietową z internetem światłowodowym do 150 Mb/s oraz telewizją w łącznej cenie 80 zł miesięcznie.

W skład nowych pakietów od Netii wchodzi dostęp do internetu 150 Mb/s i usługa telewizyjna w dwóch wariantach do wyboru: dla fanów sportu (m.in. Eleven Sports, Polsat Sport Premium) lub miłośników filmów i seriali (m.in. HBO HD). Oba promocyjne pakiety kosztują po 80 zł miesięcznie, a pierwszy miesiąc klienci otrzymają gratis.

W pierwszym wariancie TV dla Kinomaniaka znajdują się 107 popularne kanały (56 w HD), w tym kanały HBO HD oraz dostęp do serwisu HBO GO. Z kolei w opcji TV dla Kibica jest 105 kanałów (57 w HD), w tym najlepsze kanały sportowe tj. Eurosport, Eleven Sports i Polsat Sport Premium.

Kupując jeden z powyższych pakietów klienci zaoszczędzą blisko 500 zł w trakcie 24 miesięcznej umowy.

W ofercie Netii dostępne są nadal dotychczasowe hity pakietowe: Internet 150 Mb/s z TV Na Start(91 kanałów, w tym 46 w HD) za 50 zł miesięcznie oraz Internet 150 Mb/s z TV Elastyczną (samodzielne kształtowanie oferty TV przez klienta spośród ponad 200 kanałów, w tym treści premium) od 70 zł miesięcznie. Darmowy okres promocyjny to odpowiednio 1 i 3 miesiące.

źródło: Netia