Netia: Światłowód z nielimitowanym Internetem mobilnym za 49,90 zł


Netia poszerzyła ofertę o pakiet, który składa się ze stacjonarnego dostępu do internetu (nawet do 900 Mb/s) oraz nielimitowanego internetu mobilnego LTE w łącznej cenie 49,90 zł miesięcznie.

W ramach aktualnej oferty promocyjnej operator daje dostęp do internetu w technologiach światłowodowych, w cenie od 49,90 zł miesięcznie, dodając do usługi stacjonarnej nielimitowany internet mobilny LTE Netia Mobile (paczka danych 10 GB, a po jej wykorzystaniu ograniczenie prędkości do 1 Mb/s, bez ograniczeń transferu).

Do usługi nielimitowanego mobilnego internetu LTE Netia udostępnia klientom modem USB, natomiast za dodatkową opłatą w wysokości 10 zł miesięcznie można otrzymać zestaw z routerem z WiFi.

netia internet

W nowej promocji Netii z technologii światłowodowej (FTTH – PON) przez 3 pierwsze miesiące abonenci mogą korzystać z pełnej prędkości – 900 Mb/s – płacąc jak za łącze o prędkości 100 Mb/s (pierwszy miesiąc za 1 zł, potem 49,90 zł miesięcznie). W przypadku braku chęci pozostania przy wyższej prędkości (za dodatkową opłatą), od 4. miesiąca prędkość łącza wróci do standardowego poziomu 100 Mb/s.

Zobacz również: Abonament komórkowy w Netia Mobile

źródło: Netia