nju w parze to oferta dla duetów, która cieszy się rosnącą popularnością


Już ponad 1/3 wszystkich klientów nju mobile korzysta z co najmniej dwóch numerów – możemy przeczytać na blogu Orange. Ta informacja skłoniła mnie do przyjrzenia się ofercie nju z rachunkiem dedykowanej dla dwojga.

Nju w parze jest usługą dla duetów czyli przeznaczoną dla dwóch użytkowników. Ma sens gdy w ramach jednej oferty korzystamy z dwóch kart SIM. Dzięki takiemu rozwiązaniu otrzymujemy przede wszystkim widoczne oszczędności na rachunku.

Wybierając nju w parze płacimy 19 zł na osobę (kartę SIM).

Klienci nju z rachunkiem mają do wyboru trzy usługi „bez limitu” za: 19 zł + 1 GB, 29 zł + 10 GB i 39 zł + 20 GB. My przeanalizujemy nju z rachunkiem z usługą „bez limitu za 29 zł” za jeden numer. Po dołączeniu drugiego, dodatkowego numeru za 9 zł, co miesiąc płacimy stałą kwotę w wysokości 39 zł.

Ile zapłacimy za korzystanie z nju w parze przez rok?

Zakadając, że przez przykładowe 12 miesięcy nasz rachunek miesięczny opiewa na 39 zł, całkowity koszt usługi wyniesie 468 zł. Dzieląc tą kwotę na dwie osoby dostajemy 234 zł na głowę. Prawda, że wygląda to bardzo atrakcyjnie.

Pamiętajmy również, że mamy do czynienia z usługą w wersji bez telefonu i długoterminowej umowy (obowiązuje nas jedynie 30-dniowy okres wypowiedziana). Rezygnacja z oferty jest zatem bardzo prosta i niczym w zasadzie nie ograniczona w przeciwieństwie do Planów Mobilnych w Orange.

Nju w parze to optymalne połączenie usługi „bez limitu 29 zł” z dodatkowym numerem za 9 zł.

Użytkownicy zainteresowani ofertą w nju mobile w parze mogą jednocześnie kupić oba numery: główny i dodatkowy. Nie muszą posiadać aktywnego numeru w sieci nju.

Klientom tak naprawdę wystarczy jedna wizyta w sklepie internetowym. Kurier dostarczy dwie umowy na oba numery + karty SIM. Jeśli przechodzimy do nju z Orange, wtedy zachowujemy dotychczasowe karty.

W ramach oferty na obydwu numerach nju z rachunkiem w parze otrzymamy:

  • Rozmowy bez limitu w kraju i UE
  • SMS-y i MMS-y bez limitu w kraju i UE,
  • 10 GB do podziału na start (wraz z długością stażu w sieci limit ten rośnie aż do 30 GB po dwóch latach),
  • Roaming w UE bez dodatkowych opłat,
  • Umowę, która możemy rozwiązać z miesięcznym wypowiedzeniem.

źródło: Orange, wł.