Nowa oferta T-Mobile 1 – Bez Limitu


T-Mobile wprowadza nową ofertę z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami oraz internetem bez limitu od 30 zł za osobę przy wyborze oferty Rodzina za 90 zł/mies. Oferta obowiązuje od 4 lipca 2017 r.

T-Mobile 1 – Bez Limitu to najnowsza propozycja operatora w segmencie usług abonamentowych, skierowana do rynku prywatnego. Dostępna będzie w każdym kanale sprzedaży operatora. T-Mobile 1 – Bez Limitu obejmuje nielimitowane rozmowy w kraju oraz na terenie UE, SMS-y i MMS-y a także dostęp do Internetu bez limitu danych (10 GB z pełną prędkością a następnie z prędkością 1 Mb/s). Oferta dostępna będzie również w wariancie dla duetów i rodzin. Poziom cen przedstawia się następująco:

W ofertach DLA DUETU i DLA RODZINY podane opłaty miesięczne dotyczą jednej umowy (osoby), pod warunkiem zawarcia tego samego dnia, odpowiednio, 2  (DUET) albo 3 umów (RODZINA). Szczegółowe informacje i możliwość zamówienia na stronie: http://www.t-mobile.pl/pl/tmobile1-bezlimitu/.

Huawei P9 Lite (2017) lub LG X Power 2 za 1 zł na start i Netflix za darmo na rok

Oferta T-Mobile 1 – Bez Limitu dostępna będzie także w wariancie z telefonem, w cenach:

  • pojedyncza umowa: od 80 zł
  • dla duetów: od 60 zł za osobę
  • dla rodzin: od 50 zł za osobę

Przenoszący numer do T-Mobile skorzystają także z comiesięcznego rabatu do abonamentu w wysokości 10 zł, obowiązującego przez całą umowę.

Urządzeń promowane przez operatora w kampanii reklamowej to Huawei P9 Lite 2017 oraz LG X Power 2.

Do oferty z urządzeniem T-Mobile dołącza roczną subskrypcję w serwisie Netflix (w opcji standard – HD, do 2 urządzeń jednocześnie korzystających). Serwis będzie korzystał z dostępnego w ofercie pakietu danych, przy czym osoby intensywnie z niego korzystające mogą aktywować na swoim koncie usługę Supernet Video (indywidualnie na każdym numerze).

źródło: T-Mobile