Od 25 lipca obowiązkowa rejestracja karty SIM


25 lipca br. wchodzi w życie nałożona ustawą antyterrorystyczną obowiązkowa rejestracja kart SIM. Dlatego przypominamy o wynikających z tego ważnych zmianach dla użytkowników usług przedpłaconych (prepaid).

Do niedzieli (24.07) mamy możliwość aktywowania numeru telefonu na kartę na starych zasadach. Od 25 lipca 2016 r. każdy nowy starter prepaid będzie wymagał zarejestrowania w salonie operatora aby móc z niego korzystać. Podsumowując, nie aktywujemy już telefonu na kartę bez wizyty w salonie i podania naszych danych osobowych (wymagane jest okazanie dowodu tożsamości).

Zmiany, które zachodzą na rynku telekomunikacyjnym dotykają kilka milionów Polaków. W związku z tym serwis Abonamenty.pl uruchomił dedykowany serwis poświęcony rejestracji numerów na kartę: www.rejestrujnumer.pl. Znajdziecie tam wyczerpujące informacje odnośnie samego procesu rejestracji karty SIM w sieciach komórkowych jak i przydatne zestawienia bonusów dostępnych dla klientów rejestrujących numer na kartę. Postaramy się również szczegółowo informować o wszystkich ciekawych promocjach dla rejestrujących numer z dużym naciskiem na przejście z karty na abonament.

Użytkownicy ofert na kartę korzystający z aktywnego numeru przed 25.07.2016 r. mają czas na rejestrację karty do 01.02.2017 r.

Autor: Kuba Stefanik/Abonamenty.pl

2 Replies to “Od 25 lipca obowiązkowa rejestracja karty SIM”

  1. bardzo się cieszę, że nie muszę tego ogarniać, bo od jakiegoś czasu mam uproszczony abonament od TM i problemy z rejestracja mnie omineły, ale Waszą stronkę podeślę rodzicom, bo ostatnio mnie pytali, co mają zrobić. ;p

    • mam to samo co ty kacpi 😉 Na szczęście wziąłem sobie abonament w t-mobile a nie kartę 😛 chociaż znajomi na karty mają telefony i super uciążliwa nie jest ta rejestracja kart ponoć. zresztą nie wypowiadam się bo mnie to nie obowiązuje , jak nie muszę u siebie dopłacać co miesiąc do rachunku, dobrze że się na to zdecydowałem akurat.