Virgin Mobile wprowadza ofertę abonamentową dla firm


Virgin Mobile, największy wirtualny operator (MVNO) wprowadził do sprzedaży ofertę abonamentową dla klientów biznesowych. W abonamencie dla firm dostępna jest zarówno oferta indywidualna, jak również niedawno wdrożona opcja multi-SIM. Przedsiębiorcy mogą rozliczać do 20 numerów na jednej fakturze. 20% bazy klientów Virgin Mobile to użytkownicy identyfikujący się za pomocą NIP i pobierający faktury VAT.

Oferta grupowa w Virgin Mobile

Virgin Mobile chce zainteresować przedsiębiorców w szczególności nową ofertą grupową, w której przedsiębiorca może tworzyć grupy abonamentów z 50% upustu na każdą kolejną aktywację lub przeniesiony numer.

Jeden przedsiębiorca może utworzyć w tej ofercie grupę od dwóch do pięciu numerów. Takich grup może posiadać nawet cztery, czyli łącznie do dwudziestu aktywnych numerów. Operator nie narzuca przy tym żadnych przedziałów ilościowych ani minimalnej liczby numerów – zniżki naliczane są tak samo przy dwóch, trzech czy pięciu numerach, aż do dwudziestu.

Przykładowe wyliczenia abonamentów dla grup dwóch, pięciu i dziesięciu numerów
  • Najtańsza opcja z dwoma numerami (1xPlan 2 + 1xPlan 1): Plan 2 23,58 zł + Plan 1 z rabatem 50% – 7,72 zł. Łączna kwota: 31,32 zł. Koszt za jeden numer 15,65 zł.
  • Najtańsza opcja z pięcioma numerami (1xPlan 2 + 4xPlan 1): 1xPlan 2 23,58 zł + 4xPlan 1 z rabatem 50% – 30,88 zł. Łączna kwota: 54,46 zł. Koszt za jeden numer 10,89 zł.

Wszystkie ceny netto.

Virgin Mobile: Abonament firmowy dla jednej karty SIM

Dla klientów biznesowych, którzy nie potrzebują kilku numerów, Virgin Mobile przygotował ofertę z jedną kartą SIM. Abonenci mają do wyboru trzy plany:

  • Plan 1 za 15,45 zł/m-c + VAT (19 zł/m-c brutto) w tym rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci, 3 GB
  • Plan 2 za 23,58 zł/m-c + VAT (29 zł/m-c brutto) w tym rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i na stacjonarne, SMS-y i MMS-y do wszystkich, 8 GB
  • Plan 3 za 31,71 zł/m-c + VAT (39 zł/m-c brutto) w tym rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i na stacjonarne, SMS-y i MMS-y do wszystkich, 15 G

Poza możliwością rozliczania się na podstawie faktury VAT, oferty abonamentowe dla klientów biznesowych nie różnią się od ofert dla klientów indywidualnych. Oznacza to, że przedsiębiorcy mogą cieszyć się wszystkimi zaletami abonamentu Virgin Mobile, czyli między innymi:

  • Krótkim okresem zobowiązania – umowa abonamentowa podpisywana jest bezterminowo z 30-dniowym okresem wypowiedzenia, bez dodatkowych kosztów i kar umownych,
  • Elastycznością – zarówno w ofercie indywidualnej, jak i grupowej, istnieje możliwość zmiany Planów na wyższe i niższe w trakcie trwania umowy bez dodatkowych kosztów. Jedynym zastrzeżeniem w przypadku oferty grupowej jest konieczność posiadania co najmniej jednego Planu 2,
  • Łatwością dostępu – swoje usługi i koszty można z łatwością kontrolować za pomocą narzędzi online – serwisu samoobsługowego oraz wyróżnionej na rynku aplikacji mobilnej .

Oferty biznesowe są już dostępne pod adresem: https://virginmobile.pl/oferty/abonament/firma

Jesteś zainteresowany abonamentem dla klientów indywidualnych w Virgin Mobile, sprawdzisz ją pod tym adresem.

źródło: Virgin Mobile