OPPO wprowadza do Polski smartfon Reno 10x Zoom. W przedpsrzedaży ze słuchawkami Plantronics


OPPO rozpoczyna polską przedsprzedaż topowego modelu najnowszej serii Reno.

Oprócz zaawansowanych aparatów, OPPO Reno 10x Zoom przyciąga uwagę wyjątkowym wzornictwem. To już kolejny smartfon producenta, w którym zastosowano wysuwany moduł kamery przedniej. Smartfon OPPO Reno 10x Zoom wyposażony jest również w dziesięciokrotny hybrydowy zoom.

Przedsprzedaż smartfonu OPPO Reno 10x Zoom startuje w największych sklepach z elektroniką w Polsce.

W przedsprzedaży smartfon można zamówić w sklepach: Media Markcie, RTV Euro AGD, X-kom i Media Expercie, oraz w strefie marki na Allegro.

Dla wszystkich, którzy zdecydują się skorzystać ze specjalnej przedsprzedażowej oferty, OPPO przygotowało atrakcyjny dodatek – wysokiej jakości, bezprzewodowe słuchawki Plantronics Backbeat GO 600 o wartości 400 zł.

Promocyjny zestaw będzie dostępny w sugerowanej cenie 3499 zł. Przedsprzedaż potrwa do 10 czerwca, liczba zestawów jest ograniczona.

Międzynarodowa gwarancja OPPO

Użytkownicy Reno 10x Zoom w ramach międzynarodowej gwarancji mogą korzystać z naprawy urządzeń i aktualizacji oprogramowania w autoryzowanych serwisach OPPO we wszystkich krajach i regionach, gdzie modele te są oficjalnie w sprzedaży.

Marka OPPO jest obecna w Polsce od stycznia 2019 roku i systematycznie buduje swoją pozycję na rynku. Smartfony OPPO Reno są sprzedawane także we współpracy z operatorami telekomunikacyjnymi takimi jak Orange i Play.

źródło: Oppo