OPPO Reno w nowej, promocyjnej cenie 1999 zł


Od 16 sierpnia smartfon OPPO Reno będzie dostępny w nowej, promocyjnej cenie 1999 zł w wybranych sklepach do wyczerpania zapasów.

Nowa cena OPPO Reno będzie obowiązywać od 16 sierpnia 2019 r. do wyczerpania zapasów w MediaMarkt, RTV Euro AGD, Media Expert, x-kom (kanały online i wybrane punkty fizyczne), w Strefie Marki OPPO na Allegro oraz w ofercie operatora telefonii komórkowej Play. Reno jest dostępny w dwóch kolorach: zielonym i czarnym. 

Model OPPO Reno to smartfon wykonany z najwyższą dbałością o szczegóły urządzenia, które zachwycają oryginalną konstrukcją i designem. Smartfon wyróżnia się konstrukcją wysuwanego aparatu, zaawansowanymi kamerami o rozdzielczości 48 MPx, poczwórnym systemem wzmacniającym ostrość oraz przednią kamerą o rozdzielczości 16 MPx z inteligentnym systemem upiększania.

OPPO Reno zrobimy też idealne zdjęcia nocne – dzięki trybowi Ultra Night.

Model ten wykorzystuje sztuczną inteligencję, HDR i wieloklatkową redukcję szumów. Smartfon pozwala także na kręcenie wysokiej jakości filmów. Dzięki rozdzielczości 4K, 60-klatkowej rejestracji obrazu oraz systemowi stabilizacji obrazu OIS, nagrania idealnie oddają rzeczywistość. Dodatkowo Audio Focus wyłapujący dźwięk przy użyciu kilku mikrofonów, głośniki stereo i technologia Dolby Atmos, pozwalają odtwarzaać realny, wysokiej jakości dźwięk przestrzenny. Reno to smartfon z dobrze zoptymalizowanym systemem, szybkim ładowaniem oraz wytrzymałą konstrukcją.

OPPO Reno w ofercie operatorskiej dostępny jest w Play.

Oprócz możliwości zakupu tego modelu bez umowy, mamy do wyboru kilka opcji taryfowych. Przyglądnijmy się jednej z nich. OPPO Reno w abonamencie Play Solo L dla 1 osoby będzie nas kosztował 439 zł na start plus 24 raty za sprzęt po 60 zł. To przekłada się na opłatę miesięczną 130 zł, gdzie za sam abonament płacimy 70 zł. OPPO Reno po dwóch latach będzie nas kosztował 1839 zł i to jest wciąż ponad 150 zł poniżej zapowiadanej ceny promocyjnej.

Kalkulacja dotyczy ceny OPPO Reno w e-sklepie Play na dzień: 14.08.2019 roku.

źródło: Oppo Polska