Orange wprowadza eSIM na smartwatche Samsung


Orange udostępnił usługę „Ekstra karta eSIM” na smartwatchach Samsung Galaxy Watch LTE.

Usługa „Ekstra karta eSIM” w Orange umożliwia korzystanie na smartwatchu z tego samego numeru telefonu, który klient posiada na smartfonie.

Ekstra karta eSIM pozwala korzystać z kilku niezależnych urządzeń, które mają ten sam numer, ofertę i wspólny pakiet internetowy.

Orange planuje stopniowo rozszerzać listę urządzeń, na których można aktywować Ekstra kartę eSIM o kolejne zegarki, smartfony, tablety i laptopy.

Ekstra karta eSIM w urządzeniu dodatkowym ma ten sam numer, co urządzenie z kartą główną – smartfon, tablet lub komputer.

W ramach promocji „Mój pierwszy eSIM”, pierwsza „Ekstra karta eSIM” jest darmowa, a klient przez pierwsze trzy miesiące nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów.

Aktywacja każdej kolejnej karty kosztuje 5 zł, a opłata miesięczna poza promocją wynosi 9 zł.

Z usługi można zrezygnować w dowolnym momencie.

„Ekstra kartę eSIM” mogą dokupić klienci indywidualni korzystający z abonamentu w ramach głównych planów komórkowych oraz planów internetu mobilnego – Podstawowego i Optymalnego.

W przyszłości operator planuje uruchomić ją dla klientów biznesowych.

Klient może korzystać maksymalnie z 4 kart obsługujących rozmowy, transmisję danych i SMS oraz 4 kart obsługujących wyłącznie transfer danych, z tym samym numerem telefonu i pakietami usług. 

Aby otrzymać Ekstra kartę eSIM wystarczy skorzystać z serwisu Mój Orange na stronie www.orange.pl. Można ją także zamówić na infolinii pod numerem *100 lub w salonie sprzedaży.

Zobacz również: eSIM w Orange. Jak działa karta eSIM?

źródło: Orange