Orange Flex przez dwa miesiące za 1 zł i 200 GB na Internet dla uczniów i nauczycieli. Ruszyła oferta EduFlex!


Orange Polska odpowiada na potrzeby uczniów i ich rodziców, studentów oraz nauczycieli. Operator wprowadził w Orange Flex możliwość korzystania ze specjalnej oferty EduFlex przez dwa miesiące za 1 zł miesięcznie.

Uczniowie i ich rodzice, studenci, doktoranci oraz nauczyciele będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty Orange Flex za 1 zł miesięcznie przez 2 miesiące.

W Orange Flex otrzymasz nawet 200 GB na internet za 2 zł.

Użytkownicy Orange Flex na naukę przez internet będą mieli do wykorzystania nawet 200 GB transferu danych. To pozwoli swobodnie uczestniczyć w zajęciach online, słuchać wykładów i korzystać z innych zdalnych rozwiązań w nauce.

Oferta EDUFLEX wystartowała 26 marca.

Żeby skorzystać z akcji wystarczy ściągnąć na smartfon aplikację Orange Flex. Następnie wybrać dowolny plan komórkowy z określoną liczbą GB (maksymalnie 100 GB miesięcznie), przenieść swój numer lub wybrać nowy – rejestracja numeru odbywa się automatycznie w aplikacji. Ważne, aby przed wyborem metody płatności wpisać kod EDUFLEX. Na koniec zostaje aktywacja planu.

Weryfikacja użytkowników, którym przysługuje internet za złotówkę nie nastąpi na etapie aktywacji usługi:

W trakcie pierwszego miesiąca korzystania z Orange Flex użytkownicy, którzy aktywowali EDUFLEX zostaną poproszeni o potwierdzenie statusu uprawniającego do skorzystania z akcji. W przypadku uczniów i studentów będzie to podanie numeru legitymacji, a nauczycieli – potwierdzenie zatrudnienia

Od 02 kwietnia z opcji internetu za 1 zł mogą już skorzystać obecni klienci Orange Flex.

Regulamin nowej akcji dla uczniów i ich rodziców, studentów, doktorantów oraz nauczycieli jest dostępny na stronie: www.flex.orange.pl 

Z internetu w Orange Flex za 1 zł można korzystać na smartfonie, tablecie i komputerze. Po aktywacji usługi można to zrobić na dwa sposoby. Pierwszy – zamówić w aplikacji bezpłatną dodatkową kartę SIM, którą należy włożyć do tabletu lub modemu, co pozwala korzystać z numeru zarówno w telefonie, jak i innych urządzeniach. Drugi sposób – jeśli chcemy korzystać jedynie z internetu, wystarczy, że główną kartę SIM włoży do tabletu czy modemu.

Użytkownicy Orange Flex będą potrzebowali nowej karty SIM jeśli aktywują nowy numer lub przenoszą go od innego operatora. 

Klienci przenoszący numer z innych ofert Orange – w tym nju, nie potrzebują nowej karty SIM. W razie potrzeby kartę SIM można zamówić poprzez kuriera, co w tym momencie jest najbardziej wygodne i bezpieczne. Przesyłka kurierska jest darmowa. Użytkownicy, którzy posiadają telefon obsługujący technologię eSIM, nie muszą zamawiać karty. W kilka minut aktywują eSIM w aplikacji.

Nowi klienci Orange Flex mogą już korzystać ze specjalnej oferty – z kodem FLEX.

Pierwszy miesiąc korzystania z tej usługi kosztuje tylko 1 zł. Dotyczy to każdego z planów komórkowych dostępnych w aplikacji. W najbogatszym z nich jest 100 GB na transfer danych.

Orange Flex to oferta komórkowa zarządzana poprzez aplikację, bez wychodzenia z domu, co jest istotne w czasie trwania pandemii koronawirusa. Dzięki możliwościom aplikacji weryfikacja użytkowników przebiega w pełni zdalnie.

Orange Flex działa na zasadzie 30-dniowej subskrypcji z której można w każdej chwili zrezygnować.

źródło: Orange