Orange uruchomił kalkulator oszczędności z pakietem Orange Love


Orange zachęca klientów do podliczenia wydatków na usługi telekomunikacyjne i telewizję, z których korzystają u różnych operatorów i sprawdzenia ile zyskaliby decydując się na pakiet Orange Love.

W ramach oferty Orange Love za 99,99 zł miesięcznie otrzymamy 4 usługi:

  • domowy internet (światłowód o prędkości do 100 Mb/s),
  • abonament komórkowy z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami oraz pakietem 5 GB danych (3,22 GB w roamingu w UE),
  • telefon domowy z nielimitowanymi rozmowami na numery stacjonarne w Polsce, UE, USA i Kanadzie,
  • telewizję (ponad 100 kanałów z możliwością dokupienia programów HBO i Canal+).

Aby sprawdzić, ile można zyskać wybierając Orange Love, wystarczy wejść na stronę kalkulatora i wpisać opłaty, jakie ponosimy obecnie za usługi telekomunikacyjne u różnych dostawców. Aby skorzystać z kalkulatora, należy wybrać przynajmniej dwie usługi: internet domowy oraz abonament komórkowy. Następnie klient otrzyma podsumowanie obecnych miesięcznych kosztów jakie ponosiłby w Orange Love oraz kwotę oszczędności w skali roku.

Wybierając pakiet Orange Love z 4 usługami, można także skorzystać z zakupu smartfona w atrakcyjnej cenie.

W Orange Love zamówimy Samsunga Galaxy S8 oraz LG V30 – każdy z nich dostępny na raty, w cenie 69 zł miesięcznie (x 36 miesięcy).

Ponadto dokupując kolejne abonamenty komórkowe, klienci zapłacą za dodatkową kartę SIM 19,99 zł miesięcznie otrzymując nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu w UE oraz 5 GB (3,22 GB w roamingu w UE) danych. Do każdego abonamentu można dobrać smartfon np. Huawei Mate 10 Lite dual SIM za 29 zł miesięcznie (x 36 miesięcy).

źródło: Orange