W Orange Love dla Firm pół roku bez płacenia abonamentu i rat za smartfon


W ofercie Orange Love dla Firm, klienci biznesowi przenosząc numer do Orange zyskują pół roku bez abonamentu i rat za smartfon.

Warunkiem skorzystania z promocji jest skompletowanie pakietu Orange Love dla Firm. Skompletowanie pakietu polega na posiadaniu bądź aktywacji oferty stacjonarnej w Orange (np. Światłowód, Neostrada) lub oferty internetu mobilnego (Internet LTE dla Firm Biurowy) w terminie do 30 dni.

Okres 30 dni liczony jest od daty następującej po dniu zawarcia umowy lub aneksu w odniesieniu do głównego numeru w pakiecie. Poza tym wszystkie usługi muszą znajdować się na tym samym koncie abonenckim.

Wykaz ofert stacjonarnych uprawnionych do udziału w promocji dostępny jest na stronie Orange.

W pakiecie Orange Love dla Firm opłata za najtańszy abonament wynosi 28,78 zł + VAT za 2 karty SIM.

Jeżeli dokonujemy wyboru dwóch kart SIM w tym samym planie taryfowym, drugą kartę SIM otrzymamy zawsze za 0 zł.

W przypadku gdy główna karta SIM i drugi numer wybieramy spośród dwóch różnych planów taryfowych, musimy liczyć się z dodatkową opłatą. Decydując się na plan abonamentowy Dla Firm + MultiPak XL za 48,98 zł na numerze głównym, a dla drugiej karty SIM na plan Dla Firm + MultiPak XXL, zostanie doliczona dodatkowa opłata w kwocie 20 zł + VAT/mies.

W ramach każdego planu abonamentowego Dla Firm, klienci mogą przez cały czas trwania umowy korzystać z nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów w Polsce i nielimitowanego roamingu w UE.

Klienci firmowi mają do wyboru 3 plany abonamentowe z drugim numerem za 0 zł:

  • Dla Firm za 28,78 zł + VAT/m-c za 2 karty SIM,
  • Dla Firm + MultiPak XL za 48,78 zł + VAT/m-c za 2 karty SIM,
  • Dla Firm + MultiPak XXL za 88,78 zł + VAT/m-c za 2 karty SIM.

Podane kwoty dotyczą oferty bez telefonu z rabatem za aktywną e-fakturę, terminowe płatności i zgody marketingowe.

Klientom przenoszącym numer do oferty ze sprzętem, rata za smartfon będzie naliczana dopiero po 6 miesiącach od podpisania umowy, przez kolejne 24 miesiące (dotyczy umów podpisanych na okres 30 miesięcy).

Przykładowe raty miesięczne za smartfon w planie Dla Firm za 28,78 zł + VAT:

  • Huawei P20 – 90 zł
  • Huawei P20 lite – 50 zł
  • Huawei Mate 10 lite – 46 zł
  • Huawei P9 lite – 30 zł
  • LG Q6 – 30,75 zł
  • LG G6 – 66,75 zł

Podane ceny netto.

Przedłużając umowę w ramach Orange Love dla Firm, klienci zyskają dodatkowe 5 GB w prezencie, co miesiąc. To oznacza, że przez cały czas trwania umowy, otrzymają w sumie 15 GB do wykorzystania miesięcznie.

Orange w ofercie dla firm rekomenduje smartfony w dogodnych ratach np. Samsung Galaxy S9, Huawei Mate 10 lite Dual SIM lub Huawei P20 Pro.

źródło: Orange