Nowy Orange Love. Zmiana oferty oraz nowe pakiety: Extra i Premium


Orange wprowadza dwa nowe pakiety konwergentnej usługi Orange Love: Extra i Premium. Klienci, którzy zdecydują się na nową ofertę, otrzymają w prezencie smartfon Huawei Y6 2018 za 1 zł.

Extra i Premium to dwa nowe pakiety dostępne w ofercie Orange Love:

Pakiet Orange Love Extra (od 149,99 zł miesięcznie) to internet domowy, w tym światłowód wraz ze Smart Wi-Fi, 168 kanałów telewizji, a także usługa Orange TV Go, czyli dostęp do telewizji Orange na urządzeniach mobilnych. W abonamencie komórkowym klienci otrzymują internet bez limitu (10 GB z pełną prędkością, potem do 1 Mb/s) oraz smartfon Huawei Y6 2018 za 1 zł.

Pakiet Orange Love Premium (od 219 zł miesięcznie) oferuje internet domowy, w tym Orange Światłowód wraz ze Smart Wi-Fi, 181 kanałów TV, w tym 113 w jakości HD, telewizję i VOD w jakości 4K, mobilny dostęp do wybranych treści w Orange TV GO oraz HBO GO. W ramach pakietu klienci otrzymują dostęp do wszystkich kanałów Canal+ i HBO. W abonamencie komórkowym klienci otrzymują internet bez limitu (20 GB z pełną prędkością, potem do 1 Mb/s) oraz smartfon Huawei Y6 2018 za 1 zł.

Użytkownicy, którzy wybiorą jeden z nowych pakietów, mogą dokupić smartfony w korzystnych cenach.

W przypadku Orange Love Premium jest to Samsung Galaxy S10+ 128 GB z miesięczną ratą w wysokości 167 zł, zaś klienci, którzy zdecydują się na pakiet Extra mogą kupić iPhone XR 64 GB za 145 zł miesięcznie (ceny dotyczą umowy na 24 miesiące).

Dotychczasowy pakiet Orange Love w cenie 99,99 zł miesięcznie, łączący cztery usługi: telewizję, internet, telefon stacjonarny i abonament komórkowy ma nową nazwę – Standard.

W ofercie Love dostępny jest także pakiet Mini, składający się z dwóch usług: internetu i abonamentu komórkowego w cenie 79,99 zł miesięcznie.

Więcej informacji na stronie internetowej: https://www.orange.pl/love

Orange uprościł zasady korzystania z dodatkowych pakietów telewizyjnych dla wszystkich klientów Orange TV.

Od 7 marca użytkownicy Orange Love mogą rozszerzyć swoje pakiety telewizyjne o dodatkowe kanały: w dowolnym momencie mogą zamówić pakiet bez umowy. Dodatkowo przy pierwszym zamówieniu takiego pakietu, przez pierwszy miesiąc mogą korzystać z niego za darmo.

Zmiany w ofercie Orange Love dla Firm

Orange odświeżył ofertę dla klientów biznesowych – Orange Love dla Firm, zwiększając pakiet internetowy z 10 GB do 17 GB w kraju, w tym 3,6 GB w UE, dla każdej karty SIM.

Użytkownicy oferty Orange Love dla Firm mogą również kupić smartfony Samsung Galaxy A9 za 40 zł netto miesięcznie oraz Samsung Galaxy S9 za 43 zł netto miesięcznie (oraz 249 zł na start) w planie Dla Firm z Multipakiem XXL (ceny obowiązują przy umowie na 24 miesiące).

Oferta Orange Love dla Firm składa się z minimum dwóch usług mobilnych oraz usługi stacjonarnej.

W ramach promocji Orange Love dla Firm klient otrzymuje dwie karty SIM w cenie jednej, już za 28,78 zł netto.

W opcji bez telefonu lub z telefonem na raty, każda dodatkowa karta SIM to koszt 25 zł netto.

Plan Dla Firm można powiększyć o dodatkowe pakiety:

Pakiet XL za 10 zł netto to więcej internetu, czyli aż 27 GB do wykorzystania w kraju, z czego 4,63 GB można wykorzystać w Unii Europejskiej.

Z kolei pakiet XXL za 30 zł netto to 27 GB internetu w kraju oraz 6,68 GB do Unii Europejskiej. W zależności od pakietu klient otrzymuje także pulę minut wychodzących do UE, USA i Kanady.

W przypadku pakietu XL jest to 250 minut. Dla użytkowników pakietu XXL połączenia z tymi krajami będą bezpłatne. Otrzymają też 200 minut rozmów w roamingu do Polski w wybranych krajach m.in. Chiny, Rosja czy Ukraina.

Czym jest oferta Orange Love?

Orange Love to oferta łącząca najbardziej popularne usługi domowe i komórkowe: internet, telefon i telewizję w jeden pakiet usług: z jedną umową, abonamentem i rachunkiem do zapłaty.

W sprzedaży dostępne są pakiety Orange Love złożone:

  • z czterech usług: internetu domowego, telefonu komórkowego, telefonu domowego i telewizji
  • z trzech usług: internetu domowego 4G, telefonu komórkowego i telewizji
  • z dwóch usług: internetu domowego i telefonu komórkowego.

źródło: Orange