Orange wprowadził zmiany do oferty Plan Komórkowy


12 kwietnia Orange wprowadził zmiany w ofercie Plan Komórkowy dla klientów indywidualnych.

Wszystkie Plany Komórkowe zawierają nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w Polsce, a także pakiet danych: 5 GB, 10 GB lub 20 GB odpowiednio w Planie Standardowym, Optymalnym i Wzbogaconym. Po wykorzystaniu pakietu danych z abonamentu, w Planie Optymalnym i Wzbogaconym klienci mogą korzystać z internetu bez limitu danych o prędkości 1 Mb/s. W pozostałych Planach Podstawowym i Standardowym prędkość transferu danych zostanie obniżona do 16 kb/s.

Klienci, którzy po wyczerpaniu podstawowego pakietu danych potrzebują internetu w pełnej prędkości, mogą dokupić do swojego planu taryfowego nowy pakiet internetu 1 GB za 3 zł. Będzie on ważny do końca okresu rozliczeniowego, a jego aktywacja może nastąpić poprzez wpisanie krótkiego kodu SMS-em AKT GB pod numer 80147 lub w Mój Orange.

Plan taryfowy Plan Podstawowy Plan Standardowy Plan Optymalny Plan Wzbogacony
Kwota abonamentu 29,99 zł 39,99 zł 49,99 zł 69,99 zł
Rabat za łączenie usług w Orange 20 zł/mies. na kolejną kartę SIM
3 m-ce abonamentu za 0 zł dla przenoszących numer z innej sieci
Nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne w kraju i w roamingu UE Bez limitu
Nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych w kraju i w roamingu UE 0,20 zł Bez limitu
Pakiet danych dostępny w kraju 2 GB 5 GB Bez limitu GB (10 GB z pełną prędkością, potem do 1 Mb/s)
Bez limitu GB (20 GB z pełną prędkością, potem do 1 Mb/s)
Pakiet danych dostępny w roamingu na terenie Unii Europejskiej (Strefa 1) 2,02 GB 2,58 GB 3,23 GB 4,52 GB

Opłata aktywacyjna 49,99 zł. Umowa na 24 miesiące. Wszystkie plany taryfowe w Orange dostępne są w promocji ze sprzętem i bez telefonu.

Prezentowane kwoty abonamentów uwzględniają rabaty za zgodę na e-fakturę i terminowe płatności – 5,00 zł oraz zgodę marketingową – 5,00 zł.

Nowa oferta dla rodzin i duetów w Orange.

Nowością w ofercie jest możliwość dokupienia kolejnych abonamentów komórkowych i łączenia ich w dowolnych konfiguracjach. Do wyboru mamy teraz trzy Plany – Standardowy, Optymalny lub Wzbogacony, a każdy z nich jest tańszy o 20 zł miesięcznie. Dotychczas klienci mogli dołączyć kolejne karty SIM wyłącznie w ramach Planu Standardowego.

Wybrany przez nas dodatkowy abonament: Standardowy, Optymalny lub Wzbogacony możemy dowolnie łączyć w duety lub dobierać kolejne plany dla większej liczby osób. Na każdy kolejny abonament klient otrzymuje zniżkę w wysokości 20 zł miesięcznie.

Na każdą kolejną kartę SIM otrzymasz 20 zł rabatu.

W ofercie dla rodziny, jeśli potrzebujemy dokupić abonamenty dla większej liczby osób, każdy kolejny Plan Komórkowy Standardowy, Optymalny lub Wzbogacony będzie również tańszy o 20 złotych. Maksymalnie możemy dokupić do 4 dodatkowych kart SIM na zasadzie: karta bazowa + karta dodatkowa (1+4).

Poniżej przykłady duetów wg nowej oferty:

abonament duet rodzina orange sposoby łączenie

Szczegółowe informacje na stronie www.orange.pl.

źródło: Orange