Orange podejmuje działania w związku z koronawirusem. Sklepy w centrach handlowych zamknięte


Orange Polska informuje, że zgodnie z decyzjami podjętymi przed administrację państwową sklepy w centrach handlowych będą zamknięte.

Salony Orange znajdujące się poza centrami handlowymi pozostaną czynne, a pracownicy będą postępować ściśle z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego.

Klienci możliwie jak najwięcej bieżących spraw powinni załatwiać za pośrednictwem internetu lub telefonicznie – podkreśla w komunikacie operator.

Klienci indywidualni i małe firmy korzystające z mobilnych usług głosowych w mogą uruchomić dodatkowy darmowy pakiet mobilnego internetu.

Darmowy pakiet 10 GB aktywują klienci indywidualni korzystający z mobilnych planów abonamentowych z wyłączeniem nju mobile. Pakiet mogą aktywować klienci biznesowi korzystający z planów Dla Firm oraz Orange Biz.

Trwają prace nad uruchomieniem odrębnego rozwiązania dla klientów Orange Flex.

Pakiet można aktywować wysyłając SMS o treści 10GB na numer 80820. Z dodatkowych gigabajtów można korzystać na terenie Polski, do 31 marca.

Wszystkie umowy telekomunikacyjne zawierane za pośrednictwem e-sklepu Orange lub infolinii 801 234 567 będą dostarczane kurierem bez opłat.

Orange udostępnia narzędzia umożliwiające prowadzenie spotkań on-line, prezentacji, szkoleń i wideokonferencji oraz dzielenie się dokumentami.

Klienci, którzy zdecydują się na takie rozwiązania, przez pierwsze trzy miesiące będą korzystać z nich za darmo.

Informacje na temat specjalnych działań Orange skierowanych do klientów indywidualnych i małych firm można znaleźć na stronie: www.orange.pl/razem.

źródło: Orange