Orange: 60 GB internetu na Walentynki dla duetów


Klienci Orange, którzy zdecydują się na dwa lub więcej abonamenty komórkowe na okres 24 miesięcy lub dokupią Plan Komórkowy Standardowy do posiadanego już konta klienckiego otrzymają po 60 GB transferu danych do wykorzystania.

Z pakietu można skorzystać na wszystkich Planach Komórkowych Orange, z wyjątkiem Planu Podstawowego za 29,99 zł/mies. Promocja jest dostępna do 18.02.2018 r.

Jak skorzystać z promocyjnego pakietu 60 GB?

Pierwszym sposobem jest zawarcie co najmniej dwóch umów abonamentowych lub aneksów do umowy na okres 24 miesięcy, z których minimum jedna będzie na Plan Komórkowy Standardowy, Optymalny lub Wzbogacony, a drugą na Plan Komórkowy Standardowy. Jedna z umów musi być ofertą z telefonem.

Klienci, którzy posiadają już w Orange umowę na abonament komórkowy (z wyjątkiem Planu Podstawowego) lub Orange Love mogą dokupić do niego Plan Komórkowy Standardowy z telefonem na 24 miesiące. Oba Plany Komórkowe muszą być na tym samym koncie abonenckim.

Pakiet 60 GB przyznawany jest zarówno na numery, na które podpisano umowę jak i na pierwszy z numerów w ramach „duetu”. Podobnie będzie w przypadku Orange Love – z dodatkowych 60 GB będzie mógł skorzystać zarówno nowy numer, jak i ten będący częścią pakietu.

Z dodatkowych 60 GB można korzystać do 31.12.2018 r. Promocyjny pakiet danych jest wykorzystywany w pierwszej kolejności – przed podstawowym pakietem danych z abonamentu.

Plan Komórkowy Standardowy dobierany do innego Planu Komórkowego (oprócz Podstawowego) i Orange Love kosztuje 19,99 zł miesięcznie.

W Planie Standardowym otrzymamy nielimitowane połączenia, MMS, SMS i 5 GB danych w Polsce oraz kilka GB w ramach UE.

Bonusowe 60 GB należy aktywować do 04.03.2018 roku. O możliwości aktywacji bonusu operator poinformuje SMS-em w dniu zakończenia promocji. Niezbędne informacje znajdują się również na stronie www.orange.pl/view/duety.

Zobacz również: Orange uruchomił kalkulator oszczędności

źródło: Orange