Smartfony LG z prezentami w Orange


W nowej promocji Orange razem z firmą LG do każdego kupionego smartfona tej marki dorzuca wybrane gadżety – uchwyty samochodowe, ładowarki, torby na siłownię.

Zaczynamy od LG G7 ThinQ. Tutaj, jak na flagowiec przystało, lista dobra, którą dostaniecie kupując go jest długa: uchwyt samochodowy, ładowarka samochodowa, elastyczny selfie stick, oryginalna koszulka Star Wars z filmu SOLO, a dodatkowo roczna gwarancja na ekran. W sumie te wszystkie dodatki na rynku kosztowałyby blisko 900 zł.

Kupując LG Q7 także dostaniecie w prezencie dodatkową roczną gwarancję na ekran. Do tego dochodzą bezprzewodowe słuchawki.

LG przy modelu K11 postanowiło poradzić sobie nieco inaczej niż gwarancją na wyświetlacz. Do smartfona dorzuca bowiem silikonowe etui i szkło ochronne i torbę sportową od Nike.

Podobny zestaw trafi w Wasze ręce, gdy zdecydujecie się na LG K9, tylko że zamiast torby otrzymacie wodoodporną saszetkę.

Kup jeden z telefonów LG. I odbierz prezent:

  1. Wybierz smartfon LG7 ThinQ, LG Q7, LG K11 lub LG K9
    na stronie  www.orange.pl w ofercie na abonament lub w ofercie bez umowy.
  2. Zarejestruj się na stronie www.strefalg.pl/promocjelg/ i postępuj zgodnie z instrukcją.
  3. Odbierz wybrany prezent od kuriera.

Promocja dotyczy telefonów LG G7 ThinQ, LG Q7, LG K11 lub LG K9 zakupionych na stronie orange.pl, w sklepach Orange oraz w kampaniach telemarketingowych Orange.

Smartfony LG z prezentem:

  • LG G7 ThinQ + koszulka, uchwyt i ładowarka samochodowa, dodatkowy rok gwarancji na ekran od LG za 199 zł na start z opłatą miesięczną 167,99 zł (w tym abonament za 69,99 zł),
  • LG Q7 + słuchawki bezprzewodowe FS i dodatkowy rok gwarancji na ekran od LG za 0 zł na start z opłatą miesięczną 103,99 zł ( w tym abonament za 49,99 zł),
  • LG K11 + torba sportowa Nike (damska/męska) za 0 zł na start z opłatą miesięczną 79,99 zł ( w tym abonament za 49,99 zł),
  • LG K9 + torba biodrowa FishDryPack za 0 zł na start z opłatą miesięczną 70,99 zł ( w tym abonament za 49,99 zł).

Umowa przez 24 miesiące, dla klientów przenoszących numer dodatkowo 3 miesiące abonamentu za 0 zł.

Więcej informacji na stronie www.orange.pl.

źródło: Orange