Promocja świąteczna w Play. Od 3 do 6 miesięcy abonamentu za darmo przy przeniesieniu numeru


Play wprowadził zmiany do promocji dla ofert głosowych. Teraz pół roku bez opłat za abonament dostaniemy tylko w najwyższej ofercie L.

Promocyjny rabat na abonament jest dostępny wyłącznie przy przeniesieniu numeru do Play. To co się zmieniło (niestety na niekorzyść), to krótszy okres na który przyznawany jest rabat do oferty S i M.

W nowej, świątecznej odsłonie promocji Play, do oferty z urządzeniem lub bez sprzętu dostajemy:

  • 3 miesiące abonamentu za 0 zł przy wyborze taryfy S lub M,
  • 6 miesięcy abonamentu bez opłat przy wyborze taryfy L.

W zależności od wybranego wariantu abonamentowego, pierwsze 3 lub 6 pełnych okresów rozliczeniowych liczonych jest od momentu podpisania umowy z numerem tymczasowym, a nie od daty przeniesienia numeru. Oznacza to, że okres, w którym korzystamy z rabatu na swoim numerze, może wynieść mniej.

Wybierając oferty z urządzeniem, fioletowy operator udziela rabatu na równowartości abonamentu w ofercie bez urządzenia.

Raty za sprzęt płatne są od 1 okresu rozliczeniowego. Na przykład, jeśli zdecydujemy się na abonament Solo M za 50 zł i mamy ratę za telefon w wysokości 10 zł. To przez pierwsze 3 miesiące zapłacimy ratę za urządzenie 10 zł/mies. a dopiero od 4 miesiące całą opłatę miesięczną (abonament + rata) w kwocie 60 zł.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Wyobrażacie sobie Święta bez rodzinnego selfie? ??? #Play

Post udostępniony przez Play (@play_polska)

Rabat na cały abonament mamy tylko w ofercie bez telefonu przy przeniesieniu numeru z innej sieci.

Szczegółowe parametry dostępnych wariantów abonamentowych:

play abonament solo promocja

Korzystanie z TIDAL i pakietów HBO w aplikacji HBO GO pomniejsza pakiet danych. Po upływie okresu promocji pobierana jest opłata miesięczna: 19,99 zł za usługę TIDAL i 25 zł za pakiety HBO GO (20 zł za kanały HBO, 5 zł za bibliotekę HBO). Tidal i HBO można aktywować do 31.12.2018 r. Każdą usługę można wyłączyć.

Roaming UE z ograniczonym limitem GB bez dodatkowych opłat oraz rozmowy, SMS-y i MMS-y tak jak w kraju opłat pod warunkiem większego korzystania z usług w kraju i częstszego przebywania w kraju niż w roamingu UE w ciągu 30 dni. Pakiet internetu w roamingu UE pomniejsza podstawowy krajowy pakiet danych.

Zobacz również: Netflix w Play przez 6 miesięcy za darmo

źródło: Play