Play wprowadza bezpłatny dostęp do Amazon Prime Video przez 6 miesięcy


Klienci Play, posiadający abonament telefoniczny, telewizyjny lub internetowy otrzymują 6 miesięcy dostępu do Amazon Prime Video.

Bezpłatny dostęp do Amazon Prime Video na 6 miesięcy w Play Abonament, klienci z umową na telefon lub internet powinni uruchomić w aplikacji Play24, w zakładce „Telewizja i wideo”.

Nowi oraz przedłużający umowę klienci Play mogą aktywować promocyjny dostęp do Amazon Prime Video podczas podpisywania umowy. Później mogą to zrobić za pomocą aplikacji Play24 i dekodera do usługi PLAY NOW TV.

Na rejestrację w Amazon Prime Video klienci mają 30 dni od daty aktywacji promocji.

Po aktywacji wystarczy jedynie założyć swoje konto w serwisie Amazon Prime Video – korzystając z linku udostępnionego w aplikacji Play24 lub otrzymanego SMS-em. Użytkownicy PLAY NOW TV BOX mogą aktywować promocję w sekcji „Pakiety” na swoim dekoderze. Po aktywacji otrzymają SMS-em link, który po kliknięciu przekieruje na stronę rejestracji w serwisie Amazon Prime Video.

Amazon Prime Video to serwis oferujący konsumentom najnowsze filmy i seriale telewizyjne.

Użytkownicy TV BOX mogą teraz uzyskać dostęp do aplikacji Prime Video na dekoderze Play.

W ramach oferty Play, filmy i seriale telewizyjne w serwisie można oglądać przez sześć miesięcy.

Po tym okresie klienci mogą zrezygnować z usługi lub korzystać z niej w cenie 25 zł miesięcznie. Koszt subskrypcji będzie doliczany do rachunku Play.

Użytkownicy posiadający konto na Amazon Prime Video mogą pobierać treści na urządzenie i oglądanie ich bez dostępu do internetu. Jednocześnie z konta może korzystać 3 użytkowników.

Filmy i seriale w Amazon Prime Video można oglądać na smart TV, na laptopie, w serwisie primevideo.com. Poprzez dedykowaną aplikację na urządzeniach mobilnych z systemami Android i iOS.

Więcej informacji, regulamin i warunki korzystania z oferty dostępne są na stronie https://www.play.pl/uslugi/amazon/.