PLAY HOMEBOX TV – nowa oferta pakietowa, smartfon, internet i telewizja w cenie abonamentu


Play wprowadza nową ofertę PLAY HOMEBOX TV. To pakiet, który obejmuje nielimitowane usługi komórkowe, internet mobilny i TV.

Cena wersji PLAY HOMEBOX TV dla jednego użytkownika (opcja SOLO) to 100 zł miesięcznie. Oferta dostępna jest także w wersji DUET (dla dwóch użytkowników) w cenie 75zł/os. oraz RODZINA (dla 3 użytkowników) za 60zł/os. 4-ta i kolejna osoba zapłacą jedynie 50 zł miesięcznie.

TELEFON

W ramach pakietu PLAY HOMEBOX TV klienci będą mogli korzystać z nielimitowanych połączeń, wiadomości SMS i MMS oraz Internetu w smartfonie, gdzie do wykorzystania jest 40 GB transferu danych w pełnej prędkości.

Razem z aktywacją numeru, użytkownik otrzyma darmowy, półroczny dostęp do platformy TIDAL.

Operator przewidział zniżkę na smartfony m.in. Huawei P20 Pro, Xiaomi Mi 9T, Samsung Galaxy Note10 w wysokości 500 zł dla osób decydujących się na wybór oferty DUET lub RODZINA.

INTERNET

W ramach oferty otrzymamy pakiet nielimitowanych GB, z tego 150 GB z pełną prędkością. W promocji można też wybrać dodatkowy pakiet 50 GB miesięcznie.

TELEWIZJA PLAY NOW I TV BOX

W pakiecie klient otrzymuje TV BOX wraz z dostępem kanałów telewizyjnych, filmów, seriali i programów na żądanie. Urządzenie pozwala korzystać z dodatkowych aplikacji m.in. Netflix, HBO GO, YouTube, Ipla, Player, TVP VOD.

Cena pakietu PLAY HOMEBOX TV obejmuje dostęp do 33 kanałów telewizyjnych w tym: Comedy Central, Fox, Fox Comedy, Disney Channel, Disney Junior, Disney XD, kanałów z rodziny National Geographic, History, TNT i innych. Po podłączeniu urządzenia do anteny telewizji naziemnej lub gniazda kablówki lista zostanie rozszerzona o podstawowe kanały z naziemnej telewizji cyfrowej.

PREZENTY na start

Każdy, kto zdecyduje się skorzystać z propozycji PLAY HOMEBOX TV będzie miał do wyboru jeden z prezentów:

  • ekstra 50 GB miesięcznie na karcie do Internetu,
  • pakiet kanałów HBO wraz z HBO GO
  • pakiet SPORT z kanałami Eleven Sports
  • pakiet KIDS z ofertą programów dla dzieci,
  • pakiet EXTRA z szeroka ofertą kanałów rozrywkowych.

źródło: Play