Play360 – usługi dodane w pakiecie dla klientów sieci Play od 20 zł/mies.


Od wtorku, 22 maja 2018 r., operator sieci Play wprowadza nowy, kompleksowy pakiet usług pod nazwą Play360.

PLAY360 to 3 filary zawierające dodatkowe usługi:

OCHRONA

W jego ramach zawarty jest pakiet NAPRAWA WYŚWIETLACZA/TELEFONU, dzięki któremu klienci nie muszą martwić się o uszkodzenia swojego smartfona. Play pokryje koszt całości lub części naprawy nie tylko zbitego ekranu, ale i innych uszkodzeń, jakie mogą nastąpić na przykład przy upadku czy zalaniu urządzenia wodą. Naprawa zostanie wykonana bez względu na przyczynę uszkodzeń. W ramach usługi realizowane są również naprawy w ramach gwarancji producenta.

Kolejną usługą jest OCHRONA INTERNETU W TELEFONIE BY F-SECURE. Poza ochroną przed wirusami to także bezpieczne zakupy, bankowość oraz kontrola rodzicielska.

APLIKACJE

W pakiecie klienci otrzymają NAWIGACJĘ PLAY BY NaviExpert., dostęp do usługi Nielimitowanych AUDIOBOOKów W PLAY – nowej usługi, która pozwala na słuchanie książek poprzez dedykowaną aplikację Lecton.

Kolejną aplikacją jest CZYTELNIA W PLAY BY LEGIMI, dzięki której klienci otrzymają nielimitowany dostęp do e-booków w ramach cyfrowej biblioteki Legimi. Czytać można nie tylko na smartfonie, tablecie, ale i na komputerze oraz dedykowanych czytnikach e-booków. Dodatkowo z audio i e-książek można korzystać bez dostępu do Internetu, dzięki trybowi offline.

WYJĄTKOWA OBSŁUGA

W ramach tego pakietu osoby z aktywnym Play360 otrzymają PRIORYTETOWE POŁĄCZENIE Z KONSULTANTEM mające znaczenie na przykład w sytuacjach wzmożonego ruchu telefonicznego.

 
Zarządzanie usługami i dostęp do wszystkich z nich jest możliwy przez darmową aplikację Play24 dostępną zarówno przez Apple App Store dla systemu iOS, jak i Google Play na Androidzie.

Łączny koszt elementów zawartych w usłudze Play360 jest szacowany na 77 zł miesięcznie.

Dzięki połączenie w pakiet Play360 operator proponuje je w cenie od 20 zł dla osób decydujących się na wybranie pakietu przy podpisaniu lub przedłużeniu umowy. Aktywowanie Play360 w pozostałych momentach to koszt 30 zł.

Play przewidział rabat dla osób uruchamiających pakiet w aplikacji Play24, dzięki czemu miesięczna opłata za komplet usług to 25 zł.

Więcej informacji o usłudze Play360: https://www.play.pl/uslugi/play360/

źródło: Play