Plus Abonament: TIDAL, HBO i Liga Mistrzów UEFA przez trzy miesiące w prezencie


Od 4 listopada Plus wprowadza do oferty abonamentowej możliwość wypróbowania przez trzy miesiące trzech usług: Tidal, IPLA HBO i IPLA Polsat Sport Premium.

Abonenci Plusa mogą wypróbować przez trzy miesiące serwisy: Tidal, IPLA HBO i IPLA Polsat Sport Premium bez opłat.

Po okresie próbnym można z nich zrezygnować lub korzystać dalej zarówno z jednej, jak i dwóch lub nawet wszystkich trzech usług zgodnie z cennikiem subskrypcji.

Z promocji mogą skorzystać nowi oraz przedłużający umowę klienci oferty Plus Abonament.

W promocji dostępne są:

  • Serwis TIDAL umożliwiający słuchanie muzyki na żądanie zarówno online, jak i w trybie offline. Po upływie darmowego 3 miesięcznego okresu próbnego opłata za usługę TIDAL wynosi 19,99 zł mies.
  • Pakiet IPLA HBO, dostępny na www.ipla.tv, zawierający serwis online HBO z kanałami telewizyjnymi i VOD, a także hity filmowe i kultowe seriale na następujących kanałach telewizyjnych: Cinemax, Cinemax 2, AXN, AXN Black, AXN Spin, AXN White. Po upływie darmowego trzy miesięcznego okresu próbnego opłata za Pakiet IPLA HBO wynosi 20 zł mies.
  • Pakiet IPLA Polsat Sport Premium na www.ipla.tv zawierający transmisje na żywo wszystkich meczów Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA i związane z nimi specjalne programy oraz kanały Polsat Sport Premium 1 i 2. Po zakończeniu darmowego trzymiesięcznego okresu próbnego opłata za pakiet wynosi 40 zł mies.

W celu skorzystania z promocji abonent musi wysłać, nie wcześniej niż 4 dnia od podpisania umowy i nie później niż 03.01.2020 roku, SMS na numer 80200 (koszt 0 zł) o treści:

  • „HBO” w celu skorzystania z promocji na Pakiet IPLA HBO,
  • „LIGA” w celu skorzystania z promocji na Pakiet IPLA PSP,
  • „TIDAL” w celu aktywacji usługi TIDAL dostępnej w aplikacji mobilnej TIDAL.

Darmowy dostęp na 3 miesiące do w/w usług zostanie przyznany automatycznie.

Plus Abonament to trzy proste taryfy za 30, 40 i 50 zł, a w nich nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz Internet do tego. W abonamencie za 50 zł dostępny jest Internet bez końca – pakiet 12 GB, po wykorzystaniu którego można korzystać z Internetu z prędkością 1 Mb/s.

W abonamencie za 70 zł miesięcznie, klient otrzymuje usługi telekomunikacyjne bez limitu, dwa razy większy podstawowy pakiet internetowy 24 GB. Po zużyciu pakietu można dalej korzystać z Internetu z prędkością 2 Mb/s. Dodatkowo wybraną usługę: TIDAL, HBO GO lub Pakiet IPLA Polsat Sport Premium dostaniemy w cenie abonamentu.

Klienci którzy bardzo dużo korzystają z Internetu mogą wybrać abonament za 75 zł, w ramach którego wszystko jest bez limitu, a pakiet internetowy to aż 72 GB.

W każdym z wymienionych abonamentów można skorzystać z promocji „3 miesiące gratis”, przy czym w abonamencie za 70 zł wybrany serwis jest wliczony w cenę abonamentu, a pozostałe są przez trzy miesiące w prezencie.

Każdy klient z abonamentem minimum 50 zł może w dowolnym momencie dobrać kolejne karty SIM ze zniżką.

Promocja „3 miesiące gratis” obowiązuje do 26 grudnia 2019 r.

Szczegółowe informacje są dostępne w regulaminie promocji i na www.plus.pl

źródło: Plus