smartDOM – nowe rabaty i zasady łączenia usług w sieci Plus


Plus i Cyfrowy Polsat wprowadzają zmiany w programie smartDOM. Ma być prostszy i dostępny z każdym abonamentem.

Każdy abonent Plusa nawet z najtańszym abonamentem otrzyma rabat 10 zł na drugą usługę. Niezmiennym warunkiem aby skorzystać z programu smartDOM jest połączenie dwóch dowolnych usług abonamentowych z oferty Plusa np. telefonu i internetu mobilnego. Taka kombinacja daje 240 zł oszczędności w skali 24 miesięcy.

Nowe zasady w programie smartDOM Plusa od 14.02.2018 roku:
  • Uczestnictwo w programie smartDOM, niezależnie od wysokości wybranego abonamentu,
  • Nowe usługi z rabatami można dołączać w dowolnym momencie,
  • Za każdą kolejną usługę z oferty telewizji (także naziemnej telewizji cyfrowej), telefonu komórkowego, telefonu stacjonarnego lub internetu klienci zapłacą 10 zł mniej miesięcznie.

Podstawowy rabat to 10 zł na każdą usługę.

W nowym programie smartDOM zestaw podstawowych usług: telewizja z 86 kanałami, internet z pakietem 30 GB oraz abonament komórkowy z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami do wszystkich sieci i 2 GB internetu w telefonie dostaniemy za 60 zł miesięcznie.

Nowy smartDOM dotyczy nowych klientów oraz przedłużających umowę. Klienci, którzy chcą pozostać na dotychczasowych zasadach smartDOMu nie muszą nic robić.

Od 14 lutego 2018 roku zmianie ulegają również zasady Programu smartFIRMA, który będzie działał według podobnych reguł jak nowy smartDOM.

Zobacz również: Nowa oferta abonamentowa w Plusie

źródło: Plus