Plus: Sony Xperia XZ1 Compact z oficjalną piłką UEFA Champions League


30 września w sieci Plus rozpoczyna się sprzedaż smartfonu Sony Xperia XZ1 Compact i  tylko w Plusie smartfon sprzedawany będzie wraz z oficjalną piłką UEFA Champions League od Adidasa.

Dla miłośników Ligi Mistrzów przygotowano także tapety, grafiki i content wideo związany z meczami oraz liczne konkursy – wszystko dostępne w Xperia Lounge. Dla najbardziej zagorzałych fanów jest też coś wyjątkowego – koszulki meczowe Cristiano Ronaldo oraz Garetha Bale’a z ich autografami! Przed wybranymi meczami Ligi Mistrzów na facebookowym profilu @SonyMobilePL będzie można wygrać koszulki obu goleadorów, uczestnicząc w specjalnie przygotowanych quizach. Warto śledzić ten profil nie tylko w piłkarskie wtorki i środy trzeba się jednak trochę postarać: trafią one bowiem wyłącznie do rąk największych znawców Ligi Mistrzów. Podobną zabawę będzie można znaleźć w aplikacji Xperia Lounge.

Xperia XZ1 Compact trafia na rynek w upominkowym pakiecie z piłką wyłącznie w sieci Plus. Smartfon będzie dostępny z abonamentem 49,99 zł miesięcznie w ofercie ratalnej za 248 złotych na start i ratą 94 zł przez okres 24 miesięcy. W opcji bez abonamentu Xperię XZ1 Compact w Plusie można kupić za 2530 zł.

Sony zaprezentowało Xperię XZ1 Compact na ostatnich targach IFA w Berlinie. To smartfon o kompaktowym formacie, wyposażony w 4,6-calowy ekran z najlepszymi funkcjami, znanymi z modelu Premium:

  • Aparat Motion Eye z funkcją Super slow motion,
  • Kreator 3D,
  • Hi-Res Audio,
  • superszerokokątny przedni aparat czy
  • mobilny procesor Qualcomm Snapdragon 835, umożliwiający płynne działanie i niezwykle szybkie ściąganie danych.

źródło: Plus