Plush ABO za 25 zł – elastyczna oferta abonamentowa bez długiej umowy


Plush ABO to jedna z najciekawszych ofert na rynku jeśli szukasz abonamentu z usługami bez limitu i pakietem internetowym.

Osoby posiadające już własny smartfon, w Plush ABO znajdą ofertę abonamentu z umową na czas nieokreślony, w której za 25 złotych miesięcznie otrzymają całkiem sporo podstawowych usług jak rozmowy, SMS-y czy pakiet internetowy ale i benefitów.

Rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich bez limitu

W Plush ABO otrzymamy nielimitowane rozmowy na komorki i numery stacjonarne oraz nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich.

W Plush ABO dostajesz jeszcze więcej internetu

Plush ABO to dodatkowe benefity dla użytkowników, którzy często korzystają z internetu mobilnego w smartfonie. W ofercie Plush ABO z umową na czas nieokreślony, ilość gigabajtów do wykorzystania w ramach miesięcznego pakietu danych rośnie wraz ze stażem w sieci.

Bonusowe GB w ofercie Plush ABO:

  • 10 GB na start
  • 12 GB po 3 miesiącach
  • 14 GB po 6 miesiącach
  • 16 GB po 12 miesiącach
  • 20 GB po 24 miesiącach

Plush ABO to również pakiety dodatkowe

W ramach Plush ABOnamentu za 25 zł miesięcznie otrzymujemy również dostęp do atrakcyjnych pakietów – Pakietu Video oraz Social free. Dzięki pierwszemu z nich dostajemy aż 10 GB do wykorzystania na przesyłanie lub odbieranie danych na YouTube. Oznacza to, że oglądanie filmów lub wysyłanie stworzonych przez nas materiałów nie będzie wiązało się ze zmniejszaniem naszego podstawowego pakietu danych (oczywiście, jeśli nie przekroczymy przyznanego pakietu danych).

Drugi pakiet, który jest dostępny w Plush ABO to Pakiet Social free. Dzięki pakietowi otrzymujemy bezpłatny transfer krajowy w aplikacjach Facebook, Whatsapp, Instagram oraz Messenger.

Wakacje od abonamentu w Plush ABO

To nic innego jak możliwość „zawieszenia” swojego planu cenowego oraz usług/pakietów dodatkowych w danym okresie rozliczeniowym, tak aby nie płacić abonamentu.

W miesiącu, w którym aktywna jest usługa Wakacje od Abonamentu wszystkie usługi dodatkowo płatne, aktywowane wcześniej pozostają nadal aktywne. W celu uniknięcia opłat za takie usługi, abonent powinien pamiętać o ich dezaktywacji.

Zlecenie aktywacji usługi Wakacje od Abonamentu wykonamy w prosty sposób poprzez wysłanie bezpłatnej wiadomości SMS na numer 80666, o treści: WAKACJE. Usługa może być przedłużana na kolejne miesiące ale trzeba pamiętać o co miesięcznej aktywacji, nie później niż na 48 godzin przed końcem trwającego cyklu rozliczeniowego.

W Duecie Plush ABOnament jest jeszcze tańszy

Jeśli dobierzecie kolejny numer do swojego konta w Plush Abo za każdy zapłacimy 20 zł miesięcznie. W Duecie nasz rachunek miesięczny będzie opiewał na kwotę 40 zł. Łączny rabat to aż 10 zł naliczane co miesiąc za dwa numery.

Maksymalnie możemy dokupić do 4 dodatkowych abonamentów. Usługi i pakiety w tym internet dla każdego z numerów rozliczany jest osobno.

Ofertę Plush ABO można kupić na stronie: plushbezlimitu.pl

Plush to submarka, której właścicielem i operatorem jest Plus.