Smartfon Huawei P9 Lite Mini i personalizowane etui na święta w Plushu


Plus przygotował również świąteczną ofertą dla klientów marki Plush. Smartfon Huawei P9 Lite Mini z czytnikiem linii papilarnych oraz personalizowane etui FunnyCase na wybrany telefon gratis to propozycja na gwiazdkowy prezent dla nowych klientów Plusha.

W ramach promocji świątecznej Plusha wystarczy kupić Full Abonament za 25 zł miesięcznie, aby odebrać w Plush ABO smartfon Huawei P9 Lite Mini z czytnikiem linii papilarnych za 1 zł na start.

Oprócz tego użytkownicy Plusha mogą otrzymać personalizowane etui FunnyCase na wybrany telefon gratis, a każdy może stworzyć własny wzór dobierając tło i grafikę oraz napisy.

Aby zdobyć etui w Plushu wystarczy wybrać Full Abonament za 25 zł lub zamówić Full Pakiet za 25 zł w ofercie Plush na Kartę. Następnie wysyłać bezpłatnego SMS-a o treści ETUI pod nr 80777 i odbierać kod na darmowe etui do wykorzystania na stronie funnycase.pl/kreator.

Promocja „Etui w Plushu obowiązuje do końca roku lub wyczerpania puli kodów, natomiast otrzymany kod należy wykorzystać do 31.01.2018 r.

źródło: Plus

One Reply to “Smartfon Huawei P9 Lite Mini i personalizowane etui na święta w Plushu”

  1. plus rata za sprzet 25 zł to wychodzi juz 50 zł miesiecznie. Zadna łaska.