Kup smartfon Samsung Galaxy S9/S9+ i odbierz cashback 500 zł z bankomatu


Od 30 listopada ponownie jest dostępny cashback przy zakupie smartfonów Samsung Galaxy S9/S9+.

Promocja „Premia Samsung Galaxy S9/S9+” powraca na święta. Z oferty można skorzystać do 26 grudnia 2018 roku.

Warunki promocji są identyczne do tych z poprzedniej edycji, czyli 500 zł zwrotu w gotówce z bankomatu za kupno jednego z modeli Galaxy S9 lub S9+.

Promocją objęte są telefony zakupione w sklepach z elektroniką użytkową (pełna lista uprawnionych punktów w regulaminie) oraz w sieci operatorskiej: Orange, Plus, Play i T-Mobile.

Jak otrzymać 500 zł zwrotu?

  1. Kup Samsung Galaxy S9/S9+ do 26.12.2018 roku i uruchom swoje urządzenie w okresie przewidzianym w regulaminie. Zaloguj się do aplikacji Members na swoim smartfonie.
  2. Po 14 dniach od uruchomienia kliknij w baner promocyjny, który pojawi się w sekcji „Korzyści” w aplikacji Samsung Members. Upewnij się, że używasz najnowszej wersji aplikacji Members.
  3. Odbierz kod do wypłaty gotówki. Kody pobrane w dniach od poniedziałku do niedzieli są aktywowane w środę kolejnego tygodnia. Potwierdzeniem aktywacji kodu będzie przesłanie numeru PIN na adres e-mail, podany w ramach rejestracji Konta Samsung.
  4. W ciągu 7 następnych dni udaj się do bankomatu sieci własnej Euronet, wybierz opcję transakcja bez karty, odnajdź w menu „Promocja Samsung”, po czym wprowadź kod oraz potwierdź PIN i odbierz gotówkę.

Warunkiem udziału w promocji jest posiadanie lub założenie Konta Samsung poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego, dostępnego pod adresem internetowym https://account.samsung.com/ lub za pośrednictwem aplikacji Samsung Members.

Więcej informacji na stronie promocji Samsung Polska.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Hallo Dezember! | fotografiert #withGalaxy von Samsung User @seastory mit dem Samsung #GalaxyS8 in Warschau | #Regram

Post udostępniony przez Samsung Mobile Deutschland (@samsungmobile_de)

Kup wybrany model Galaxy i odbierz kwotę gwarantowaną za obecny smartfon.

Promocja dotyczy modeli: Galaxy Note9, S9, S9+ oraz A9 (2018) i trwa do 31.12.2018 r., lub do wyczerpania puli przeznaczonej na nagrody.

W ramach promocji „Odkup Samsung”, przy odsprzedaży starego telefonu, klienci mają zagwarantowaną kwotę minimalną za odsprzedawany sprzęt. W zależności od nabywanego urządzenia można otrzymać:

  • kupując Galaxy A9 (2018) – 250 zł,
  • kupując Galaxy Note9 – 250 zł,
  • kupując Galaxy S9/S9+ – 250 zł.

Szczegóły dotyczące oferty i regulamin znajdziecie na stronie Samsung Polska.

źródło: Samsung Polska