Roaming Like At Home w Play


Od 15 czerwca 2017 r. wszyscy klienci Play, którzy w ramach umowy mają pakiety minut, SMS, MMS a także klienci ofert na kartę, którzy zakupili takie pakiety – mogą korzystać z nich w Unii Europejskiej na takich samych warunkach, jak w kraju. Także wszystkie połączenia, jak i wiadomości przychodzące są bezpłatne we wszystkich ofertach. Dodatkowo każdy klient ma możliwość korzystania z transmisji danych bez dodatkowych opłat a wielkość pakietu jest uzależniona od wartości abonamentu lub zakupionego w ofertach na kartę pakietu.

Z PLAY w Europie korzystasz tak, jak w kraju

W przypadku ofert abonamentowych ceny oraz limity danych są uzależnione od taryfy, z której korzysta klient. Na przykład w ofercie Formuła Duet M można rozmawiać i SMS-ować bez limitu w krajach UE, a dodatkowo otrzymać do dyspozycji do 4,26 GB dla dwóch osób na korzystanie z internetu w roamingu UE.

Klienci biznesowi, którzy wybiorą ofertę SIM Formuła Biznes BOX mogą korzystać bez ograniczeń z połączeń głosowych i SMS-ów, a dodatkowo do 2,47 GB Internetu w UE co miesiąc, dla każdej karty SIM.

W przypadku klientów ofert przedpłaconych limity GB uzależnione są od oferty, z jakiej korzysta dany użytkownik z uwzględnieniem wybranej oferty promocyjnej – na przykład pakiet 600 MB za 5 zł na 30 dni umożliwia korzystanie z internetu w UE bez dodatkowych opłat do limitu 0,25 GB, a pakiet 2GB za 9zł na 30 dni daje 0,45 GB internetu w UE.

Więcej informacji o warunkach nowej oferty roamingowej będą dostępne na stronie: promocje.play.pl/roaming.

Od 15.06.2017 r. klienci abonamentowi Play korzystający z roamingu w krajach Unii Europejskiej:

  • Bezpłatnie odbierają połączenia w roamingu UE we wszystkich planach taryfowych,
  • Połączenia głosowe, SMS-y, MMS-y wykonywane w roamingu UE, traktowane są jak połączenia wykonane w kraju,
  • Transmisja danych rozliczana jest z uwzględnieniem przyznanych Limitów GB. Szczegóły Limitów GB znajdują się tutaj.

źródło: Play