W RTV Euro AGD dokupisz abonament Premium Mobile do smartfona


RTV EURO AGD wprowadził promocję freepak dla tych wszystkich klientów, którzy chcą kupić smartfon z abonamentem komórkowym od Premium Mobile.

W salonach RTV EURO AGD można już nie tylko wybrać smartfon ale także skorzystać z możliwości zamówienia abonamentu telefonicznego od Premium Mobile. Na początek zyskujemy 28 zł rabatu na opłatę aktywacyjną.

Abonamenty dostępne są w czterech wariantach cenowych – pakiet 1. za 16,70 zł, pakiet 2. za 19,90 zł, pakiet 3. za 24,70 zł oraz pakiet 4. za 29,70 zł. W ramach każdego planu klienci mogą korzystać z nielimitowanych połączeń do sieci komórkowych i SMS-ów, a także odpowiednio z 3, 10, 20 lub 30 GB internetu. Abonament można wypowiedzieć w dowolnym momencie z zachowaniem 30-dniowego terminu.

Dzięki promocji freepak, klienci zapłacą 1 zł za aktywację numeru.

Abonamenty Premium Mobile sprzedawane w sklepach RTV EURO AGD są identyczne z tymi na stronie operatora: www.premiummobile.pl.

Cały proces zakupowy jest bardzo prosty. Gdy klient zapozna się z ofertą w sklepie RTV EURO AGD i wyrazi zainteresowanie abonamentem, wówczas Premium Mobile nawiąże z nim kontakt i klient będzie mógł zawrzeć umowę.

Premium Mobile jest ogólnopolskim operatorem (MVNO), korzystającym z infrastruktury Plusa.

Jednym z udziałowców Premium Mobile jest Cyfrowy Polsat. Od kilku kwartałów sieć Premium Mobile notuje świetne wyniki w ramach procesu przenoszenia numerów (MNP).

Nowa oferta, pod nazwą freepak, była testowana przez kilka ostatnich miesięcy w wybranych salonach stacjonarnych RTV EURO AGD i spotkała się z dużym zainteresowaniem klientów.

źródło: Premium Mobile