Samsung Galaxy S8 z rabatem 200 zł i co roku nowy smartfon dla firm w T-Mobile


Do końca lipca w specjalnej promocji T-Mobile można kupić Samsung Galaxy S8 o 200 zł taniej, a po roku wymienić go na nowy  model. Sezonowa oferta operatora skierowana jest do wszystkich przedsiębiorców.

Nowy smartfon po roku

Do 31 lipca br. w T-Mobile przedsiębiorcy mogą skorzystać z wyjątkowej promocji, która pozwala na wymianę smartfona po roku na nowszy model. Wystarczy przenieść numer od innego operatora lub podpisać nową umowę w ofercie proFirma NOVA. Klienci, którzy zdecydują się na tę ofertę, mogą liczyć na dodatkowy rabat i za Samsunga Galaxy S8 zapłacą jedynie 899 zł brutto. Po upływie 12 miesięcy będą mogli wymienić go na najnowszy, topowy model z serii S. Warunkiem jest odsprzedanie pierwszego nieuszkodzonego smartfona i przeznaczenie uzyskanej w ten sposób kwoty na obniżenie ceny nowego telefonu.

Nielimitowana rozmowy, SMS-y, MMS-y i Internet w telefonie bez limitu danych

W ramach tej promocji klienci otrzymują nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w Polsce, Unii Europejskiej oraz Islandii, Norwegii, Liechtensteinie, Czarnogórze, Macedonii oraz Albanii. Otrzymają także dostęp do Internetu w telefonie bez limitu danych w kraju, natomiast podczas zagranicznych podróży będą mieli do dyspozycji pakiet 4,05 GB w Unii Europejskiej. Internet w telefonie bez limitu danych w kraju, to transfer z pełną prędkością do 20 GB, a powyżej z prędkością do 1 Mb/s. Abonament miesięczny promocyjnej oferty proFirma NOVA to tylko 109,99 zł netto.

Więcej informacji o promocji na stronie: www.t-mobile.pl.

źródło: T-Mobile