Kup Galaxy S10e, S10 lub S10+ i odbierz dodatkowe 350 zł za obecny smartfon


Samsung przygotował promocję wiosenną na modele z serii Galaxy S10.

Klienci, którzy zakupią w tym czasie smartfon Galaxy S10e, S10 lub S10+ otrzymają dodatkowe 350 zł za odkup starego telefonu lub mogą ubezpieczyć swoje urządzenie.

W ramach akcji klienci mogą skorzystać z jednej wybranej przez siebie korzyści lub obu korzyści przygotowanych przez Organizatora.

Promocja Samsung Odkup Wiosna” i „Samsung Care+ Ubezpieczenie” trwa od 27.05 do 28.07.2019 r. lub do wyczerpania puli przeznaczonej na vouchery.

Akcją objęte są sprzęty zamówione w sieci sprzedaży operatorów komórkowych: Orange, Play, Plus i T-Mobile.

Zobacz również: Gdzie najtaniej kupisz w abonamencie smartfon Samsung Galaxy S10 i S10e

W ramach promocji dostępne są dwie oferty:

  1. Odkup posiadanego przez siebie telefonu w ramach promocji odkup i zwiększenia wyceny sprzedawanego sprzętu o 350 zł („Promocja Odkup Wiosna”) lub
  2. Samsung Care+ Ubezpieczenie („Promocja Samsung Care+ Ubezpieczenie”) czyli przystąpienia do ubezpieczenia wyświetlacza (model All Risk z jednym zdarzeniem szkodowym) umożliwiającego bezpłatne uzyskanie 3-miesięcznego ubezpieczenia wyświetlacza bez ponoszenia kosztów składki ubezpieczeniowej, z opcją samodzielnego przedłużenia ubezpieczenia na okres 9 miesięcy za odrębną opłatą.

Jak działa promocja Odkup Samsung?

1. Odbierz kod

Kup Galaxy S10e, S10 lub S10+ u jednego z naszych partnerów handlowych* do 28.07.2019 r. Aktywuj zakupiony smartfon do 31.07.2019 r. i uruchom aplikację Samsung Members. Po 14 dniach od aktywacji kliknij w banner promocyjny w aplikacji Samsung Members i pobierz kod.

2. Wyceń stary smartfon

Wejdź na wycena.samsung.pl i podaj otrzymany kod, by zwiększyć wycenę sprzedawanego smartfona.

3. Zwróć stary smartfon

Kurier bezpłatnie odbierze Twój stary smartfon w dogodnym terminie.

4. Otrzymujesz przelew

Po weryfikacji stanu i typu odsprzedanego urządzenia, partner promocji przeleje pieniądze na konto.

Lista partnerów handlowych w regulaminie. Sprawdź jak działa promocja Samsung Odkup na stronie: https://www.samsung.com/pl/promocje/smartfony/odkup-galaxy/#jak-to-dziala

Zachowaj dane z Twojego telefonu.

Dzięki Aplikacji Smart Switch łatwo przeniesiesz wszystkie dane i ustawienia ze starego telefonu na nowego Samsunga z rodziny Galaxy. Nieważne, czy przechodzisz z systemu Android, BlackBerry, Windows Phone czy iOS. Wszystkie treści przerzucisz bez żadnego problemu.

źródło: Samsung