Xperia XZ2 Premium w Play. VIP Service i warsztaty fotograficzne w ekskluzywnej ofercie


13 sierpnia w sklepie internetowym i w salonach Sony Centre rusza przedsprzedaż Xperii XZ2 Premium w limitowanej serii. Trzy dni później rusza przedsprzedaż w sieci Play.

Xperia XZ2 Premium będzie dostępna w cenie 3999 złotych w limitowanej serii, która trafi na polski rynek wyłącznie do salonów Sony Centre i sieci sprzedaży Play.

Usługa VIP Service i warsztaty fotograficzne

Kupując jeden z ekskluzywnie dostępnych egzemplarzy tego smartfonu użytkownik nabędzie prawa do korzystania z usług VIP Service Sony Mobile. Przywilejem posiadaczy Xperii XZ2 Premium staje się krótki, 72-godzinny okres serwisowania smartfonu w nagłych przypadkach, usługa door-to-door oraz telefon zastępczy na czas naprawy.

To jednak nie jedyny benefit wynikający z zakupu smartfonu Sony Xperia XZ2 Premium. Grupa trzydziestu pierwszych nabywców tego modelu jesienią 2018 roku będzie mogła wziąć udział w warsztatach i seminarium fotograficznym Marka Arcimowicza, fotoreportera National Geographic Poland. Będzie on jednocześnie swoistym „mentorem fotograficznym” dla wszystkich posiadaczy Xperii XZ2 Premium – otrzymają oni filmowy zestaw porad i wskazówek fotografa, wspierający użytkowników w tworzeniu naprawdę niezwykłych fotografii.

Warsztaty z Markiem Arcimowiczem odbędą się w sobotę 6 października w studio Bajka w Warszawie przy ul. Rydygiera 8, lok. 20B. Początek o godzinie 10, liczba miejsc jest ograniczona – może w nich wziąć udział 30 osób, które jako pierwsze dokonają rejestracji w formularzu na stronie www.warsztatyxperia.pl do dnia 3 października 2018 roku. O wzięciu udziału w warsztatach fotograficznych decyduje kolejność zgłoszeń. Formularz rejestracyjny będzie udostępniony od 31 sierpnia.

Wszystkim posiadaczom Xperii XZ2 Premium, którzy nie będą mogli uczestniczyć w szkoleniu warsztatowym pod okiem Marka Arcimowicza, udostępniony zostanie poprzez aplikację Xperia Lounge link do nagrania szkoleniowego. Będzie on dostępny od 15 października.

Jak robić dobre zdjęcia smartfonem?

Marek Arcimowicz zaprezentuje możliwości Xperii i wskaże pomocny do fotografii software. Pokaże jak poprawnie skonfigurować aparat w smartfonie, jak wykorzystać mocne strony Xperii do robienia doskonałych zdjęć, nauczy podstaw edycji zdjęć, pomoże wybrać oprogramowanie i zaprezentuje jego właściwości. Bardzo ciekawie zapowiadają się zajęcia praktyczne – fotografowanie w terenie, z osobistymi konsultacjami ad-hoc, które pozwolą robić jeszcze lepsze, ciekawsze zdjęcia. Ponadto każdy uczestnik warsztatów będzie mógł wydrukować swoją najlepsze zdjęcia. W programie jest lunch, organizator warsztatów nie gwarantuje jedynie noclegów i nie zwraca kosztów podróży do stolicy.

Podczas warsztatów będzie nagrywany film prezentujący wszystkie informacje szkoleniowe i porady autorstwa Marka Arcimowicza. Tylko posiadacze Xperii XZ2 Premium w wersji limitowanej będą mogli go obejrzeć za pośrednictwem aplikacji Xperia Lounge.

I jeszcze ważna informacja na koniec. Sieć Play i Sony Centre nie wykluczają, że do oferowanych produktów będą dorzucać kolejne, promocyjne gadżety!

źródło: Sony Mobile