T-Mobile wprowadził elastyczną ofertę rodzinną


Od 30 sierpnia 2018 r. w T-Mobile dostępna jest nową oferta rodzinna.

Mechanizm działania oferty jest prosty:

  • dwie karty w T-Mobile to rabat w wysokości 10 zł brutto do każdej z nich (w sumie -20 zł),
  • 3 i kolejne karty to rabat 15 zł do każdej z nich.

Nowe kontrakty można dołączać (i odłączać) do konta klienckiego w dowolnym czasie, odpowiednie rabaty naliczają się automatycznie. Maksymalnie w ramach jednej umowy rodzinnej (pod jednym numerem PESEL) może funkcjonować do 10 kart. Dla każdego z kontraktów można otrzymywać osobną fakturę z uwzględnieniem opłat i terminów płatności.

Nowe oferty dla rodzin bazują na taryfie T- Mobile- Bez Limitu.

Każdy użytkownik otrzymuje nielimitowane rozmowy do wszystkich, nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz dostęp do Internetu bez limitu danych (10 GB z pełną prędkością, następnie z prędkością 1 MB/s). Bazowa wysokość abonamentu w ofercie bez telefonu wynosi 50 zł, w ofercie z urządzeniem – 70 zł.

Dodatkowo dla aktywnych użytkowników Internetu w smartfonie T-Mobile przygotował ofertę „T-Mobile – Bez Limitu+” (60 zł m-c w wersji SIM lub odpowiednio wyższej w ofercie ze smartfonem), obejmującą nielimitowane rozmowy, SMS/MMS, Internet bez limitu danych z 20 GB danych z pełną prędkością a następnie z prędkością 1 MB/s.

Zasady rabatowania obowiązują zarówno dla ofert z urządzeniem, jak i bez telefonu. Można je także dowolnie łączyć.

Do pakietu usług rodzinnych wliczać się będzie popularna usługa T-Mobile – Internet Domowy. Cena samej usługi się przy tym nie zmieni, natomiast traktowana będzie ona jako jeden element zestawu i wpływała na wysokość rabatu dla pozostałych kart.

Można podpisać dowolną liczbę kombinacji nowych umów i aneksów ofert głosowych z telefonem lub bez oraz umów na Internet Domowy.

Klienci przenoszący numer do T-Mobile otrzymają możliwość zawieszenia abonamentu na okres przeniesienia numeru oraz dodatkowy rabat wynoszący 10 zł w przypadku podpisania oferty z telefonem.

T-Mobile nie ogranicza czasowo możliwości stworzenia własnej grupy.

Zasada działania mechanizmu rabatowego:

abonament rodzinny oferta rabaty

Z oferty rodzinnej będą mogli korzystać z zachowaniem rabatów także aktualni klienci usługi T-Mobile – Internet Domowy.

Dołączenie kolejnych kontraktów nie spowoduje wydłużenia czasu trwania umowy na Internet. Także dla aktualnych użytkowników usług głosowych T-Mobile przygotował proces przejścia na nowy plan dla rodzin nawet w trakcie aktualnie obowiązującej umowy. Możliwość ta zostanie udostępniona od połowy września, warunki indywidualnie będą dostępne u konsultantów Biura Obsługi Abonenta oraz w punktach sprzedaży T-Mobile.

źródło: T-Mobile