Internet domowy od T-Mobile przez dwa miesiące po 1 zł


T-Mobile startuje z nową ofertą internetu domowego w wersji mobilnej i światłowodowej. W obu wariantach przez pierwsze 2 miesiące użytkownicy będą mogli z niego korzystać za 1 zł.

T-Mobile oferuje internet domowy w promocyjnej cenie przez pierwsze 2 miesiące za 1 zł miesięcznie.

W ramach oferty „Internet dla domu” klienci mają do wyboru trzy opcje:

  • 100 GB za 59 zł
  • 200 GB za 69 zł
  • 300 GB za 79 zł

Podane ilości GB to dane do wykorzystania z pełną prędkością, po ich wyczerpaniu prędkość transferu zwolni do 1 Mb/s.

Powyższe oferty wliczają się do tzw. zniżek rodzinnych. Wybierając jedną z ofert, klient otrzymuje odpowiedni rabat na posiadane już usługi głosowe.

Internet od T-Mobile dla domu już od 49 zł

W ofercie T-Mobile dostępna jest również oferta, w ramach której użytkownicy mogą wykupić domowy internet 100 GB za 49 zł miesięcznie. W tym przypadku po wykorzystaniu dostępnych 100 GB prędkość zwalania do 1 Mb/s. Nie obowiązują tutaj zniżki rodzinne.

Usługę można zakupić online lub za pośrednictwem infolinii – kurier dostarczy niezbędny sprzęt i dokumenty. Instalacja internetu dla domu jest bardzo prosta, sprowadza się do podpięcia routera do prądu. Usługę można testować przez 14 dni i zrezygnować z niej bez ponoszenia dodatkowych opłat.

Światłowód w T-Mobile za 1 zł

Promocyjna oferta T-Mobile dotyczy również internetu światłowodowego. Dzięki specjalnej ofercie klient może zakupić światłowód o prędkości do 300 Mb/s i płacić przez pierwsze dwa miesiące 1 zł.

źródło: T-Mobile